Krásné ráno / večer / odpoledne. MOOOOOC se vám chci omluvit za týden neaktivity. Já vím, nikdy se to nestalo a slibuju, že se to už nebude opakovat. Za to sem ale nahrávám tolik fotek, že vám to tím snad vynahradím :D. Takže mé dva poslední týdny vypadaly asi nějak takhle:
Koupí těchto hodinek přispějete na jednu charitativní věc a to přesněji na tu, jakou mají hodinky barvu. Já si vybrala rakovinu – tedy černé. Více info najdete zde. Tak udělejte dobrý skutek a pořidte si tyhle hodinky.


Yoga SensationLe temps des cerises

nejkrásnější plavky z Tezenisu!MAC / Mohito / DW / See By Chloe / GoshKnížka, která vám pomůže s WHOLE30 a paleem! Je velmi čtivá a je to vaše nová – must read 


Byla jsem pozvaná do hotelu St. Augustine na Malé Straně na BBQ (jeden z nejlepších hotelů v Evropě). Potkala jsem se i s ostatníma blogerkama, které tímto ještě jednou zdravím. A moc jsme si večer užili. Na programu byla ochutnávka piva, namíchání si vlastních drinků (na výběr byly tři tradiční Augustinské drinky) a prohlídka nejlepších hotelových pokojů. Například i toho, ve kterém spal sám McQueen při návštěvě Prahy. No co vám budu řikat, jedním slovem – pohádka. 

Pohádka pak také bylo samotné grilování. Už dlouho jsem neměla tak dobré jídlo (mums dlouho nic nevařila :D). Večeřeli jsme v osm a já ten den nejedla od 11, takže si umíte představit, jaký jsem měla hlad. No nacpala jsem do sebe dva talíře a přítel jen půlku talíře. Ach jo #popelniceDomča.


Hned o BBQ jsme s přítelem spěchali na toto představení – a byla to pecka. Under Ground Comedy & Kingswood

F&FF&F


Drážďany

Vapiano

Ten stan životně potřebuju!! 😀


Na sobotu ráno jsem měla naplánované dvě akce, které se mi časově kryly. Vše jsem ale stihla. Vstávala jsem (dobrovolně!!) v pět hodin ráno, abych šla s Eliškou a Adidasem běhat. Běželi jsme 5k – od Žižkovské věže až na Letnou, kde jsme se pořádně protáhli a nasnídali (vyjedla jsem středy baget a pečivo nechala :D). 

 Po příjezdu z běhu jsem měla tak 45 minut na to, abych se zabalila, umyla, vyfénovala vlasy, nasnídala se atd atd, protože jsem s kamarádama odjížděla na pár dnů kempovat a sjíždět Vltavu.

LiveLokai náramek. Znamená pro mě šíleně moc. Už proto, že mi ho dala nejlepší kamarádka. Přečíst si o jeho významu můžete zde. No a co se mi nestalo že jo. Seděli jsme na obědě, já si s ním hrála. A zapadl mi pod prkna na terase. Obsluze jsem vysvětlila, že má pro mě milionovou hodnotu, rozebrali terasu a náramek byl po 10ti minutách zas venku :D. Trapas.
Pokud jde o paleo a Whole30 stravování. Tak jsem to držela i na vodě. Samozřejmě. Trošku jsem se zalekla, jak to bez sporáku udělám, ale poradila jsem si.. Nabalila jsem si sebou Rio Mare tuňáky, oříšky, mamka mi zavařila maso ve vlastní šťávě a snídala jsem vajíčka, která jsem si smažila na waflovači, který se mnou takhle cestuje už dlouho. Zeleninu jsem dokupovala v sámoškách.Tak to je vše, co jsem poslední dva týdny dělala. Bylo to velmi pestré a nezastavila jsem se. Asi jako poslední dvě hodiny, kdy jsem se nehla od počítače, abych Vám vše upravila, sepsala a postla.

Snad se vám článek líbil a moc se na mě nezlobíte 🙂

PS: V kempech byla wifi. Kdybych to věděla, počítač beru sebou. 🙁 Takhle dlouhé články jsou zlo :D. 

Děkuji za každý komentář.

Mějte se krásně,
Domča.