WEEK IN PICTURES 1Vůbec nevím, kde mám začít. Posledních pár dnů bylo šíleně hektických, ale skvělých a došlo na pár super projektů. Vůbec se mi nechce chodit cvičit v tomhle počasí, takže se nemúžu dočkat na neděli (kdy už bude normálně!!) do fitka! Zrovna včera jsem byla na skvělém pikniku pořádaným Institutem Esthederm (o jejich nejlepší!!! opalovací péči článek zde). Celá akce se odehrávala v Park Hotelu Popovičky. Já jsem snad nikdy neviděla nic tak přenádherný. Místo jako dělaný na svatby. Holky, já v tom asi mám jasno :D. 
Zbytek týdne jsme jeli k vodě, na člun, jedli, odpočívali, já lítala po schůzkách a byla na jedné super grilovačce s K. Prostě naprostá pecka a nejlepší skvelý týden. Možná proto nemám tolik fotek, protože jsem si to váážně moc užívala :).

// 
Don’t know where to star.. The last few days were really hectic but amazing.  Some new projects are coming up. Also I am not in the mood to workout since the weather is here really craaaazzzyyy, so looking forward for sundays workout!

And What I was doing yesterday? Institut Esthederm invited me to their picknik and it was magical. People, the place… Everything. Perfectly spent afternoon at the Park Hotel Popovičky. I have never seen something this beautiful like this, it’s made for weddings. 

Rest of the week my friends and I went swimming, ate a lot. Also there was some resting, visited K. and had amazing BBQ ”party”. It was amazing week and maybe thats why I dont have many pictures – I just wanted to enjoy it. 🙂
WEEK IN PICTURES 2
WEEK IN PICTURES 3

WEEK IN PICTURES 4

WEEK IN PICTURES 5
Need it!

WEEK IN PICTURES 6

WEEK IN PICTURES 7
70% sleva na tento kartáč zde.
Get the 70% off the original price here.

WEEK IN PICTURES 8

WEEK IN PICTURES 9
Diana – Svět oříšků

WEEK IN PICTURES 10

WEEK IN PICTURES 11
My fitness vein :D.

WEEK IN PICTURES 12

WEEK IN PICTURES 13

WEEK IN PICTURES 14
For my BF.

WEEK IN PICTURES 15

WEEK IN PICTURES 16
www.naturalium.com

WEEK IN PICTURES 17
WEEK IN PICTURES 18

WEEK IN PICTURES 19
Legíny Victorias Secret / Boty – Nike / Podprda – TKMaxx

WEEK IN PICTURES 20

WEEK IN PICTURES 21
Mango

WEEK IN PICTURES 22

WEEK IN PICTURES 23

WEEK IN PICTURES 24
Hodinky – Klenoty Aurum / Náramek – Paul-Hewitt.com 
WEEK IN PICTURES 25

WEEK IN PICTURES 26

WEEK IN PICTURES 27

WEEK IN PICTURES 28

WEEK IN PICTURES 29
A už se chystám na svatbu přítelovýho bráchy, která se koná v září. Šaty jsou ze španělské Zary, 4 roky zpět a za 5 Euro :D. No a konečně budu mít příležitost si je vzít :D.

So after four years of having these dress I finally can wear them. My bfs brother is getting married soon, so time to dust them off 😀

WEEK IN PICTURES 30
Recenze zde.

WEEK IN PICTURES 31
WEEK IN PICTURES 32

WEEK IN PICTURES 33
Krásný víkend, ať ho máte stejně skvělej jako já! A zítra se vidíme na bloges marketu ve žlutých lázní! Pozvánka a více info o jejich skvělém programu zde. :))))
Těšim se,
D.
Have a wonderful weekend,
Kisses,
D.