No tak co bych vám měla říct.. Tajila jsem vše, do poslední chvíle. Je vás ale na instagramu přes 21k, co vás zajímá, kam jsem se tentokrát vydala. Někteří z vás mi tu budou psát komentáře, že jsem sebevrah. Vyrazili jsme s rodičema do Tunisu. Ano, asi jsme se zbláznili, ale více to? V dnešní době je všechno jinak než to bylo kdysi. Teroristou už může být kdokoliv, koukněte se na Breivika. Útoky už nejsou jen v “rizikových“ oblastech jako Izrael, co taková Paříž?. A jde taky o štěstí/neštěstí. Buď mě sestřelí teroristi na letu Praha – NYC (kde jsem minulý rok pracovala a je to nejstřeženější let s letem do Tel Avivu u nás na Ruzyni). Nebo mě v Praze srazí autobus, který staví před barákem anebo mě tu uštkne strašně jedovatej had. Osud máme nějak všichni předepsanej a já si to tu hodlám na 100% užít, tak mi to nekažte :).

 

No a jaké tu mám výhody?
Letěli jsme prázdným letadlem. Celá trojka sedaček a dvě okýnka jen pro mě. Žádnej  upocenej smradlavej tlouštík se vedle mě nemačkal.
Hotel o kapacitě cca 1400 lidí, který zvítězil jako třetí nejlepší hotel v Tunisku, taky máme celý pro sebe. (je tu 60 hostů včetně nás :D:D). Muhehe. Takže žádný řvoucí děti. Nepereme se o lehátka. Bazén a moře patří jen nám a pár němcům. Personál nám ve všem vyhoví. Dostali jsme místo obyč pokoje, luxusní apartmán. Opaluju se nahoře bez. A hlavně – VÍC JÍDLA PRO MĚ (a žádný fronty :D).
V ulicích je prázdno a všude ochranka. Vážně se tu cítím bezpečnějc. Dobře tady trošku kecám, protože mě to docela děsí. Hlavně teda první den to bylo nepříjemné. Z letiště nás doprovázeli policajti. Na každém rohu jsou policajti. Na plážích jsou policajti. Jsou všude. A všichni mají samopaly. Hotel je prázdnej a večer za tmy, když ho navíc ještě neznát, tak se fakt bojíte. Teď už je to ale v cajku.
 
A co jsme teda včera dělali? No buď jsme jedli (a že to all inclusive tady stojí za to) nebo mysleli na jídlo anebo se opalovali :D. Takže přijedu úplně černá a tlustá. Ono se tu ani nic jinýho dělat nedá. Díky tak malé obsazenosti hotelu, vypli i všude klimošku. I ve “fitku“, který je mimochodem fakt strašný, bez činek a jiných pomůcek a už jsem nebyla cvičit tak týden? ( :(((((( ) No dneska to už napravim, mám to naplánovaný a nebudete ani potřebovat pomůcky, takže se nemůžete vymlouvat, že to doma nejde :D!
 
Večer jsme měli v plánu se jet podívat do místního přístavu. Umyli jsme se, namalovaly, oblékli, šli na večeři, chytli taxíka, vystoupili a chytli největší bouřku. Takže jsme někde  pod střechou počkali a když přestalo pršet a my se někam pohli blíže (což bylo fakt daleko), začlo znova pršet. Jeli jsme tedy zpátky na hotel a šli spát, protože jsme všichni byli ultra unavení z toho sluníčka.
K těm brýlým se váže story.Přesně takové od Ray Ban chci. Moc a už dlouho. Smířila jsem se, že je nebudu mít a tak jsem plánovala si je koupit aspoň v H&Mku (což jsem nestihla) anebo tady v nějakym noname shopu, které tu jsou na každém rohu. Na letišti jsme ale klasicky kupovali časopisy k vodě a v novém čísle ELLE byly jako dárek!!!!! No skákala jsem štěstím!
Nejejnejlepší pomocníci na opalování. Institut Esthederm a místní olivovocitronový olej, díky kterému hned zhnědnete!
Mimochodem – celé dopoledně mě pálelo oko, protože se mi do něj dostal krém na opalování. Po vypláchnutí to stále pálelo. Došla jsem si tedy na pokoj pro kapičky a vykapala si to. Bohužel jsem vzala kapičky do ucha. PÁLELO TO JEŠTĚ PŮL HODINY POTOM 😀
 
Mějte se krásně a užívejte doma sluníčka (doufám, že je pěkně?),
vaše Domča

9 komentářů

  1. Jeee Domi, to jsou krasne fotky!!! A ja se ted tesim na svou vlastni dovcu jeste vic! Nejlepsi je,mjak ti na tech fotkach fakt nikdo neprekazi:D ti zadny lidi by mi taky vyhovovali:D

  2. V dnešní době už není bezpečno nikde… Jsem Uherského Brodu, kde nedávno jeden magor postřílel 8 lidí, kteří si šli na oběd. A to jsme si všichni u nás ve městě mysleli, že tam se nám nic stát nemůže.. Takže buď v klidu a užij si "soukromou" dovolenou se vším všudy 🙂

  3. Krasa! Taky nemam rada takovou tu paniku kolem vseho, jak jsi psala na ig, stat se muze cokoli kdykoli… Ale asi bych mela az trosku divny pocit. Uzivej a mej se fajn!

  4. Na začátku si to napsala skvěle – každý máme svůj osud předepsaný, tak aspoň užívat každý den života naplno 🙂 Ale musím uznat, že bych se tam teď asi opravdu bála…. Jinak story s okem nemá chybu 😀

  5. Přesně! Těm teroristům může jebnout kdykoli a kdekoli a můžou udělat atentát kde se jim zachce, v Praze třeba. Tak si to tam pořádně užijte 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..