Po tomto výletu se nemůžu rozhodnout, jestli jsou se sluníčkem v lepší kombinaci palmy a kokosy anebo horská panoramata s aperolem. Jak už jsem psala, na horách mimo ČR jsem nebyla asi šest let a úplně jsem zapomněla, jak pohádkový to může být. Skoro nikde fronty (a když jo, tak jste hned na řadě), sluníčko s teplem a o dlouhých, skvěle upravených sjezdovkách ani nemluvim. Se obávám, že teď budu pořádně zmlsaná a u nás se mi nikde nebude líbit (ups). Nevim jak vy, ale já u nás nevydržim celej den jezdit na jedný sjezdovce, tady bych to zvládla od rána do konce klidně i týden.

A kam jsme to jeli? Do Itálie na Sella Rondu, ubytovaní jsme byli v Paula Wiesinger apartmánech, které jsou úplný #goals . Když jsme sem přišli, dýchla na nás vůně dřeva. V pokoji tu není jen prosklená celá stěna, ale dokonce i kus stropu (whaaaat?!), takže než jdete spát, můžete pozorovat hvězdy (romantika level milion). Ráno se zas můžete těšit na monstrózní výhled na Alpy, které se mi za celý čtyři dny neomrzely.. Ten výhled je nepopsatelnej a když zapadalo sluníčko, tak ještě víc. Měli jsme také k dispozici saunu a páru, která byla daleko víc k chuti po celém dni lyžování než fitko (ehm, motivace nula 😀). Pokud se tedy rouzhodujete, kam pojedete na hory, doporučuji všema deseti.

Na svahu bylo přímo “<3“ a děkuju Adamovi, kterej měl se mnou nervy. Nejenom na dopilování mýho lyžování (bývalý závodní lyžař), ale i na focení..

 

 

Behind the scenes of another instapost:

V sobotu se nám po lyžovačce nechtělo jet ještě domů, tak jsme to vzali přes Mnichov, kde jsme přespali, tak se můžete těšit na ještě víc fotek.

My letíme na snídani,

Pa, Domi