Po tomto výletu se nemůžu rozhodnout, jestli jsou se sluníčkem v lepší kombinaci palmy a kokosy anebo horská panoramata s aperolem. Jak už jsem psala, na horách mimo ČR jsem nebyla asi šest let a úplně jsem zapomněla, jak pohádkový to může být. Skoro nikde fronty (a když jo, tak jste hned na řadě), sluníčko s teplem a o dlouhých, skvěle upravených sjezdovkách ani nemluvim. Se obávám, že teď budu pořádně zmlsaná a u nás se mi nikde nebude líbit (ups). Nevim jak vy, ale já u nás nevydržim celej den jezdit na jedný sjezdovce, tady bych to zvládla od rána do konce klidně i týden.

A kam jsme to jeli? Do Itálie na Sella Rondu, ubytovaní jsme byli v Paula Wiesinger apartmánech, které jsou úplný #goals . Když jsme sem přišli, dýchla na nás vůně dřeva. V pokoji tu není jen prosklená celá stěna, ale dokonce i kus stropu (whaaaat?!), takže než jdete spát, můžete pozorovat hvězdy (romantika level milion). Ráno se zas můžete těšit na monstrózní výhled na Alpy, které se mi za celý čtyři dny neomrzely.. Ten výhled je nepopsatelnej a když zapadalo sluníčko, tak ještě víc. Měli jsme také k dispozici saunu a páru, která byla daleko víc k chuti po celém dni lyžování než fitko (ehm, motivace nula 😀). Pokud se tedy rouzhodujete, kam pojedete na hory, doporučuji všema deseti.

Na svahu bylo přímo “<3“ a děkuju Adamovi, kterej měl se mnou nervy. Nejenom na dopilování mýho lyžování (bývalý závodní lyžař), ale i na focení..

 

 

Behind the scenes of another instapost:

V sobotu se nám po lyžovačce nechtělo jet ještě domů, tak jsme to vzali přes Mnichov, kde jsme přespali, tak se můžete těšit na ještě víc fotek.

My letíme na snídani,

Pa, Domi

9 komentářů

 1. „Na horách mimo ČR“.. nebyly jste náhodou minulou zimu s elite bloggers v Tatrách? To tě nechci chytat za slovo, jen jsem teď zmatená, jestli se mi to nějak neplete 😀

 2. Barbora Nehybová (Životem po i Reply

  V Itálii mám docela už prohlédnuté hory, ale sem jsem nikdy nezavítala. Vypadý dobře, budu muset taky zkusit 🙂

 3. Já byla letos poprvé v cizině na horách, sice sme nelyžovali (protože si na to moc nepotrpím, což je hlavní důvod, proč jsem nikdy nejela mimo čr lyžovat), ale chodili sme ve sněžnicích 😀 a teda jako to je super!

 4. Magda Čechová Reply

  Sella Ronda je moje srdeční záležitos! 🙂
  jela jsem ji minimalne 5x a poicasi nam vysko pokazde kraasne 🙂 …Krásný den Domi. 🙂

 5. Simona Chludilová Reply

  Och, mám pocit, že bych už teď měla začít šetřit a někdy tam s holkama vyjet!♥ Úplně bych se vrátila do Itálie a jela lyžovat. Nádherné fotky – ostatně jako vždy.
  PS: můžeš mi vysvětlit, jak můžeš tak dobře vypadat i u lyžování? 😀

 6. Nádherný fotky Domi. Na Sella Rondu jezdíme každý rok, je to mojí nejoblíbenější místo a ještě se mi to za ty leta neomrzelo.

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..