Pokud je nějaké město, kam se chci vracet a vracet, je to Londýn. Za mě je to i místo, kde si dokážu představit sebe za pár let žít. Kudykoliv jsme se procházeli, tak mě to nepřesalo okouzlovat. Každá část Londýnu byla jiná, úžasná a házela na mě svoje kouzlo. Už po druhé, poprvé s Didi minulý únor. Když jsme takhle byly teďka v Římě, tak se nám to nestalo ani jedné.
Každé město, které jsem navštívila, mělo své kouzlo. Řím, Londýn anebo Barcelona jsou každé svým způsobem nejkrásnější.
Jak to máte vy? Kde se vidíte za několik let?
_________________________________________________________________________________
V dalších dnech jsme navštívili:
Camden town (na kolech)
Prošli centrum Londýna – Oxford street&Regent street a konečně jsem měla tu čest si nakoupit v Whole foods. OMG! Oni měli i Paleo koutek a Kokosový bezlaktozový jogurt, který životně potřebuji i tady v Praze!
 
Buckinghamský palác, který se asi ani jednomu moc nelíbil 😀 Možná to bylo počasím, při první návštěvě za sluníčka nebyl tak ošklivej… 😀
 
Big Bena & Parlament
 
London Eye
Největší LUSH na světě, kde jsme si mohli v jejich Hair Lab vyzkoušet i jakýkoliv produkt. Tak jsem to prubla a nechala si umýt vlasy. Za mě jeden z nejlepších šampónů a kondicionérů, které jsem kdy vyzkoušela. Šampon obsahoval obrovská zrnka mořské soli, díky kterým vaše vlasy dostanou objem. A překrásně voní, lehce citrusově.