Ahoj ahoj ahoj! Tak kde začít? Moje poslední dny byly strašněj chaos, na něčem jsem před odjezdem dost pracovala, tak to tak i vypadalo. Za tři dny jsem naspala dohromady asi 13 hodin a pak jsem se nenadála a z ničeho nic jsem seděla v letadle s BK Bárou, Pavlínou Jágrovou a Alex Fráňovou směrem Atheny. Chanelovský press trip začíná! Ach!

Počítala jsem s tím, že bude 25 stupňů. No, místo toho na nás při východu z letištní haly dejchlo příjemných 45 :D. Ubytovaly jsme se a během chvilky už šly po cestičce na Temple of Poseidon (ze mě doslova teklo). Večer jsme všechny blogerky povečeřely na pláži při západu slunce, romantika jako blázen. Popovídaly si, navzájem se ještě více poznaly (znám jen Barču), popily moc dobrý víno, ráno se probudily a sešly se na hotelový snídani, která byla více než epesní!

 


Po snídani nás čekalo představení nového parfému, Gabrielle. Tak nádhernou prezentaci něčeho jsem snad nikdy neviděla!

Udělali to Chanelovsky. Jednoduše, ale luxusně. Přesně, jakej Chanel je. Na těžké vůně nejsem, ale od té doby, co jsem na podzim dostala ‘’update’’ no. 5, si na ní čas od času potrpím a Gabrielle je navíc více květinová, hurá! Obě vůně mi na oblečení vydrží dny a tu rozleželou vůni mám snad úplně nejradši.Po prezentaci jsme všechny nastoupily na člun a jely se projet, což byl pro mě, milovníka moře, speedboatů a sluníčka, největší zážitek. Nejlepší pak ten, kdy jsme s BKblogem naskákaly (i s řasenkou a načesanýma vlasama) do vody. Kupodivu se nic nerozmazalo, na to, že to byla obyčejná, nevoděodolná řasenka, tak tleskám!Happiness overload.


A kam se chystám dál? No přece na Imagine Dragons, kteří budou vystupovat na Colors of Ostrava už teď ve středu! A nemůžu se dočkat! Nejsem moc festivalový typ, byla jsem na fesťáku snad jen jednou a bylo to příšerný. Za to ale může blbý načasování, žádné kapely jsem tam neznala (jela jsem tam pracovně) a bylo to prostě všechno děsný. Teď si to plánujeme s Diddie nehorázně užít! Určitě za námi doražte do HM Chillout zóny, asi tam budeme trávit hodně času, bude tam kupa jídla #klasickáDittaSDomi.


Budu se tam na vás moc těšit,

Vaše Domi

 

5 komentářů

 1. Markét Zelinková Reply

  ❤️🥑- jdu z instastories. ❤️

  Podle fotek a stories sis to pořádně užila. Celkem hodně ti to závidim jako. 😃

 2. Klára Rutkovská Reply

  Ahoj, jsem ráda, že jsi si to užila. Ty fotky jsou skvělé, nejlepší ta, kde skáčete do vody!

 3. Barbora Baskova Reply

  Krásne fotky plné positive vibes, ako vždy vlastne 😉

 4. Simona Chludilová Reply

  Božeee… jak vidím ty fotky, hned bych někam razila, ale letos se už bohužel nikam nepodívám. Ale ještě víc než ty Atény, tak ti závidím ty Colours a Imagine Dragons. Nikdo se mnou nechtěl jet. Tak snad příští rok. Doufám, že uděláš článek! 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..