Poslední článek z Budapeště – a to o našeho hotelu Aria, kde jsme bydleli. Vše bylo jak z pohádky a celý náš výlet byl díky němu ještě lepší! Je orientovaný do hudby a všude najdete její prvky. Lampy, podlaha, pokoje, jídlo…. Dokonce i Spa 🙂 Hotel si zakládá na takovém přístupu, aby veškeré věci a služby, byly nějakým způsobem spojené s Maďarskem. K snídani tedy dostanete jen místní vajíčka & chleba. Designer hotelu pochází z Maďarska a lahve s vodou, které jsme dostávaly, byly také místní. Za tento krok mají u mě velký palec nahoru.

///

The last Budapest article will be about the hotel we stayed in – Aria. Everything was amazing, it made our stay even better! :)) Hotel is inspired by music – Jazz, Classical, Opera and Contemporary. You’ll find music everywhere. The lights, room, food and even the spa. Hotel also helps to improve Hungarian designers, musicians and farmers – and this is just awesome 🙂

 

 

Hotel mimochodem patří mezi top luxusní hotely v ohodnocení na světě. Sama mohu jen potvrdit :))

///

Just to mention – Aria hotel is in the Library Hotel Collection and is one of the most luxurious hotels.

Snídaně byly přesně podle mého gusta – ovoce, hodně ovoce a ovesná kaše přesně tak, jak jsem si přála. Přítelova omeleta vypadala tak úžasně, že se mi po vajíčkách zastesklo.. Hotel nádherný, jen se podívejte sami..

Ještě k jídlu – každý den se konaly tzv. Wine&Cheese hodiny, kdy podávali hostům v rámci pobytu, skvělé víno se sýry, pečivem a pár pochutinami – sušené a čerstvé ovoce&oříšky a sýr – samozřejmě :D.

///

Breakfasts…. ooooooooh yes! Lot’s of fruit and oat porridge how I like. But the omelette my boyfriend had looked so good I wish I could eat it….

We also sat by the wine every day  from 4-6pm at the Wine&Cheese hours… With lots of wine & cheese (heh of course :D), dried fruits and some bread – the wine was one of the best I have ever tasted. :))

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co dalšího a přendhernýho hotel nabízí je střešní Sky Bar s výhledem na basiliku, která se nachází hned vedle za rohem. Krom baru slouží také jako místo, kde se jednou za dva týdny cvičí jóga – a řekněte sami – vám by se nelíbilo cvičit jógu s výhledem na celou Budapešť? :))

Ještě jednou děkuji příteli a hotelu za super dovolenou, moc ráda se vrátím 🙂

///

But the best part of the hotel was their Sky Bar with the view of Budapest and the Basilica just next to it. The sky bar is not only a bar, but also a place where you can take joga classes every once in a time – and who wouldn’t like to do joga on the roof top? :))

Thank you again to my boyfriend and Budapest for a lovely vacations, I’ll come back soon :))