AMSTERDAM DIARY 2
Tento trip byl plánovaný snad ještě delší dobu než ten Londýnský, do Amstru jsem chtěla už vážně dlouho, a tak když přišla nabídka od eurotrips.cz ho navštívit, ani já ani Domča jsme dlouho neotálely a hned kývly. Tímto bych chtěla moc poděkovat našim skvělým delegátům Danovi a Xeně za super víkend a zrealizování mého malého snu.
AMSTERDAM DIARY 3
AMSTERDAM DIARY 4
AMSTERDAM DIARY 5
AMSTERDAM DIARY 6
AMSTERDAM DIARY 7
AMSTERDAM DIARY 8
 Vyjížděli jsme autobusem v pátek večer. Když jsem se dozvěděla, že pojedeme !!!12!!! hodin, okamžitě jsem se chtěla hodit marod, se slovy, že nikam nejedu. Pak jsem se ale vzpamatovala, zabalila se a vyjela na Hlavák, kde jsme měli meeting point. 😀
Noc byla – PŘÍŠERNÁ. Autobusy cestuji (když už) na krátké vzdálenosti. Dvanáct hodin bylo pro mě nepředstavitelné. Ještěže byla noc a mohli jsme “spát”. :DDDDDDDDDDD (To je v hodně velkých uvozovkách! :D)
Abych to nepřeháněla, nebylo to zas tak strašný, ale na dlouho dopředu se budu vyhýbat autobusům :D.
Do Amsteru jsme přijeli okolo deváté ranní a udělali jsme si autobusem takové malé kolečko destinací, kam bychom pěšky nedošli, což bylo super!
Autobus nás následně vyhodil blízko nejznámějšího náměstí a měli jsme do 16:00 volný program. S Domčou jsme si tedy křížem krážem Amster prošly. Ani jedna jsme ale nevěděly, kam přesně chceme, takže to doslova bylo sem a tam, sem a tam, všechny uličky a kanály byly stejně krásný a fotogenický.
AMSTERDAM DIARY 9
AMSTERDAM DIARY 10
AMSTERDAM DIARY 11
AMSTERDAM DIARY 12
AMSTERDAM DIARY 13
AMSTERDAM DIARY 14
AMSTERDAM DIARY 15
AMSTERDAM DIARY 16
AMSTERDAM DIARY 17
AMSTERDAM DIARY 18
AMSTERDAM DIARY 19
AMSTERDAM DIARY 20
AMSTERDAM DIARY 21
AMSTERDAM DIARY 22
AMSTERDAM DIARY 23
AMSTERDAM DIARY 24
AMSTERDAM DIARY 25
AMSTERDAM DIARY 26
AMSTERDAM DIARY 27
AMSTERDAM DIARY 28
AMSTERDAM DIARY 29
AMSTERDAM DIARY 30
AMSTERDAM DIARY 31
AMSTERDAM DIARY 32
AMSTERDAM DIARY 33
AMSTERDAM DIARY 34
AMSTERDAM DIARY 35
AMSTERDAM DIARY 36
AMSTERDAM DIARY 37
 Ve čtyři jsme měli sraz s naším supr čupr delegátem (který si moc neříká delegát, protože je strašně super, free a klíďo si s vámi i zahulí :D!). Na eurotrips zájezdech je fajn, že veškerý program je  dobrovolný, dělaný jen pro mladé a za super ceny, takže si každý najde svoje :)))
Vyrazili jsme na takové klasické Amstr kolečko, vzali jsme to i přes Red District, který nás zaujal samozřejmě nejvíce. Polonahé, vystavující se dívky, se kterými si sex smlouváte jako cenu o fakeovou LV kabelku na tržnici…… Bez komentáře. I když se vystavují dobrovolně, bylo mi hloupé si je prohlížet a NEŠLO se jim koukat do očí 😀 😀 😀
V této oblasti se také nachází nejstarší farní kostel, na jedné straně červené lucerničky s polonahými děvčaty a z druhé strany školka. Hezký, moc hezký :D!
AMSTERDAM DIARY 38
AMSTERDAM DIARY 39
AMSTERDAM DIARY 40
AMSTERDAM DIARY 41
AMSTERDAM DIARY 42
AMSTERDAM DIARY 43
AMSTERDAM DIARY 44
AMSTERDAM DIARY 45
AMSTERDAM DIARY 46
AMSTERDAM DIARY 47
AMSTERDAM DIARY 48
Večer jsme byli na hodinové projížďce kanálem, která by určitě byla naprosto boží, kdyby nám nezačalo pršet.
Když jsem u toho počasí – vystřídalo se nám tu snad úplně všechno. Ranní příšerný déšť vystřídalo sluníčko, mraky, vítr, zase déšť a ve finále čtyřstupňová hrozná zima :D. Kdyby nebylo jí, tak je to nejnejlepší zájezd.
Odjížděli jsme v jedenáct v noci a dorazili do Prahy dopoledne v deset, hned po příjezdu do Prahy nás uvítal letošní první sníh. Juch juch. :))))
Děkuji všem zúčastněným, bylo to boží!

Jak se líbil Amster vám? Nějaké tipy, kam jet a co navštívit příště?

Mějte se přenádherně,
Vaše Domi 🙂