Abych navázala na to, co jsem začala dneska na instagramu.. Neustále od vás dostávám komentáře, že jsem furt usměvavá, září ze mě dobrá nálada a že jen zářím. Hned vám řeknu proč.. Před více jak půl rokem jsem pochopila, jak moc důležíté je to, jakými lidmi se obklopujete. Nikdy jsem tomu asi nedávala tolik, jako právě v poslední době
BOD 1. 
Zamyslete se, určitě to znáte. Jsou lidi, od kterých jezdíte úplně vyčerpaní a ani vlastně nevíte proč. Jste naštvaní, unavení a když přijdete domů, máte chuť jen křičet a jste bezdůvodně naštvaní na své okolí. Já vám řeknu proč. Ten člověk z vás vysává energii. A ikdyž to někdy bude těžké, zbavte se jich. Ono než si to ale uvědomíte, tak to bude chvilku trvat.. Mně to trvalo dost dlouho, ale teď to stojí za to :))
Navíc – proč se denně vídat s někým, kdo vás nepodporuje v tom, co milujete dělat? Mně například bylo vytýkáno, že chodím cvičit. Slýchávat, že vše děláte špatně? Chtěla jsem trenérský kurz a dělat venkovní cvičení, prý to byl hodně špatný nápad (teď mě to úplně naplňuje). Přesně v takovém období jsem si to celé uvědomila, zbavila se této osoby a začala být konečně vážně šťastná. Splnila jsem si nějaké sny a rozhodně nepřestávám a daří se :).
BOD 2.
Proč ostatním přejete samé špatné věci? To, že je nemáte rádi neznamená, že jim budete přát, aby je přejelo auto. Takovými lidmi je nejlepší se nezabývat. Vystrčit je pryč ze svého života, neřešit je. Jsou to zbytečné nervy a vrásky. 
Znám lidi, co se mi smějou za to, co dělám, nemají mě rádi a pomlouvají mě. Když se vždy něco takového dovím, tak mě to nejdřív chvilku zamrzí, ale pak nad tím mávnu rukou a řeknu si, že mi za to ty lidi nestojí. Usměju se a funguji dál. Proč to řešit? Je to naprosto zbytečný a stejně tim nic nedocílíte. Navíc oni touží po tom, abyste jejich pomluvy řešili, bude je to těšit, uvidí, že jste z toho nešťastní. Takže jedna z mých rad – neřešte to. Opravdu vám za to nic nestojí.
BOD 3.
Ještě vám povím o jedné mé vlastnosti, za kterou se na jednu stranu nesnášim.. 😀 Ve všech lidech hledám to nejlepší. Špatné a zlé věci si sice uvědomim, ale i na tom nejhoršim člověku, co mě pomlouvá, kudy chodí, vidim něco dobrého. No 😀 Tak na tohle ještě žádnou radu nemám 😀 Zapracuju na tom :D!!
BOD 4.
Zbytečně nekritizujte a nepiště ošklivé komentáře. Jak by vám bylo, kdyby vám přišel fakt nechutný zlý komentář? Byli byste smutní. Tak to nedělejte a radši se držte 🙂 Karma je svině.
BOD 5.
Více se smějte! Nic mě tolik neštve procházkou Prahou, než ty všechny zlý obličeje. Lidi se 24/7 mračí, jsou nepříjemní a pesimističtí. Stop. Usmějte se 🙂

Pardón za vyčerpávající a dlouhý článek, hodně nad tím poslední dobou přemýšlím 🙂
Takže mějte se rádi a obklopujte se těmi, co vás mají rádi a vytváří vám úsměv na tvář.
A k outfitu:
Košile – Calvin Klein
Kraťasy – Bershka
Boty – Adidas
Klobouk – Reserved
Kabelka – Kennel&Schmenger
Náramky – Livelokai, Paul Hewitt
Hodinky – Marc Jacobs via Klenoty Aurum
Tímto děkuji své rodině, přítelovi a kamarádkám za to, že je mám.
Děkuju, mám vás nejradši.
D.