Tak pojďme na to, co se mi ve čtvrtek stalo 😀 Žádný den blbec jsem neměla a jen se tomu smála. Snad v životě jsem si nevzala tak světlý outfit jako byl tento a to bílé kalhoty nosím docela často… Okolo 12. jsme s přítelem vyjeli z baráku. Já – klasickys kafem v papírovém kelímku v ruce. U auta jsem zjistila, že plastové víčko špatně drží, šla jsem si tedy pro další, taky moc nedrželo. Přítel měl v autě ještě jedno staré z kafe z předešlého dne. Nedrželo tam 100%, ale drželo nejvíc z těch všech.

Vyhodil mě na zastávce, já nastoupila do tramvaje a stoupla si úplně do zadu ke kočárkům. Kafe jsem se napila „hurá, víčko drzí,„. Napiju se po druhý „super, furt drží„. Potřetí nakláním hrníček, upíjim a vidim, jak malá kapička padá dolů.. V ten moment jsem měla takový ten „poker face“ a „seriously face„… Koukla jsem na kalhoty a ta kapička doopravdy kápla na čistě vypraný bílý kalhoty. No nic, stane se. „Neni to tolik vidět, v Hubu si to umyju„, říkám si… Dáma. Která seděla naproti mně. Strašně zvláštně furt koukala

A pak jsem se koukla na svetr… A na prsou velký mokrý hnědý flek. Koukám dál – rolák mokrý, foťák mokrý a kabelka taky.

Nastupuje „kill me face“ společně s „nemám sebou žádný kapesníčky face“. Díky bohu jsem měla v kabátě starý použitý minikapesník a ze svetru se do něj vše krásně vsáklo. Pfuuu. Řikala jsem si, že to dopadlo dobře… Ale pak jsem dojela k tetě do práce, má pejska. Skvělýho, hodnýho – C. se jmenuje. Úplná pusinka. No a šla jsem s Gábinou kouřit na balkón (ona kouřila, já nekouřim), C. šla s námi. Dřepla jsem si na bobek, abych jí pohladila. V ten moment jsem už jen slyšela Gábinu vykřiknout “BACHAAAAAAAAA“, v ten moment mi C. skočila na ty vypraný bílý kalhoty.


“Fuck face“ “kill me face“ “what the fuck face“ “what just happened face“ “vrátim se až ve 2 ráno, nemám se kde převlíknout face“.


Gábina propukla v příšernej smích a začala vytahovat mobil ‚‚musim si tě okamžitě vyfotit, nikam to nedám“. “Okay face“ Pózuju. Začínám se taky smát :D.

No a znáte to, pak jsem potkala Brixi, šla do Hubu, na oběd (kde mě znají), ke kadeřnici a nakonec na party. Přesně takový ten děsně nabytý den..

Přijela jsem domů ve dvě ráno a tak jsem se těšila, až je sundám a hodim do špíny, že to neni ani možný :D.

A co mě zajímá dneska nejvíc je to, co se stalo takového vám :)) Ráda se pobavím,

Vaše Domča

 

PS: Na konci uvidíte nevyretušované kalhoty :D, bohužel nevypadají tak špinavě, jako doopravdy vypadaly.

 

Hat – Aldo (similar) / Coat – Aquascutum (similar)/ Sveater – Lindex / Trousers – Top Shop (similar) / Bag – Paul Costelloe / Shoes – Mohito (similar) / Watch – DKNY (similar)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4 komentáře

  1. Den jsi měla bez pochyby děsný, ale za to kombinace svetru, kabátu a klobouku je úžasná! Barevně to k sobě krásně jde a moc ti to sluší 🙂

  2. Ahoj Domi, outfit je moc krásný! 🙂
    A jestli tě to uklidní, mně se takovéhle věci stávají velmi často, nevím jak dlouho bych tu byla, kdybych měla všechny svoje eskapády vypisovat! 😀 Takže nevěš hlavu! 🙂

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..