Je středa 9. března,  17:15, já akorát přišla do školy a jsem úplně mimo. Přijde to jen mně anebo je místo klasické BIO zátěže 1, tak BIO 8764893? Je mi slabo, motá se mi hlava, jsem celá “mdlá“, spala jsem dlouho (to je u mně neobvyklé), tak zvláštně mě pálí oči a “tlačí“ hlava… Vím, že vám o tom říkám často, ale jen se chci dneškem ujistit, zda jsem v tom jediná a je to jen můj pocit anebo to cítíte i vy?

Pro pobaví (?) – v poledne jsem celá -nešťastná- vyrazila do školy, kabelka plná jídla a kabelů k počítači, počítač v ruce, Domča jako vánoční stromeček, klasika… Přece jenom v tý škole budu do skoro osmi, tak ať tam neumřu 😀Abych ve škole zjistila, že hodina odpadla a nám nedali vědět? Are you kidding me? Vrátila jsem se domů (další hodina mi začínala za 4 hodiny), stěhujeme zítra pokojíček, tak jsem musela vyndat všechno svoje oblečení ze skříní.. A už v životě neřeknu, že nemám co na sebe, jen jedna skříň mi zabrala (ve vystavěných komínkách) čtvrtinu pokojíčku do výšky mého psacího stolu. 😀 Nemám moc kde spát a nemluvím o tom, že se v pokoji nedá přejít z jednoho rohu na druhý + nic z oblečení nenajdu.

Vtip dvě (ten první byla hromada toho oblečení): Když jsem vše vyndavala, nezapomněla jsem, že pojedu do školy a dala si svetr na stranu, abych ho nemusela později hledat. Bezmyšlenkovitě jsem ale nechala kalhoty s kalhotama v komínku a když jsem se oblékala do školy, nemohla jsem je v tý hromadě najít. 😀

OLYMPUS DIGITAL CAMERA