Krásné poledne, po dlouhé době week in pictures, moc se omlouvám. Jako omluvu pro vás mám snad ten nejdelší w-i-p :))) Se začátkem školy a vším kolem, co mám, nestíhám postovat každý den. Když se ale nad tím zamyslím, aspoň se máte vždy na co těšit. Obden to stačí ne? 🙂

Pokud mě sledujete na instagramu, nic vám neunikne… Mohli jste si všimnout, že jsem v poslední době třeba:
Byla milionkrát ve Starbucksu.
Dvou milionkrát v Delmartu.
Dostala jsem přenádherné kytky od @coolflowers.cz.
Natáčeli jsme cvičící video.
Lítala jsem různě na schůzky&kafe&do školy.
Holky z Czech chicks nás pozvaly do svého showroomu a druhý den do Marriotu na véču, která byla naprosto božská! Jak už jídlo, tak celý holčičí večer. 
Když už jsme u jídla – byla jsem na dvou skvělých snídaních – jedna v Jen Café a druhá v Marthy’s Kitchen. Jedna lepší než ta druhá, oboje mají 5 hvězdiček z 5ti. Marthys ale má malé mínus, čekaly jsme s Domi asi 20 minut jen na jídelní lístek. Ok, za to strhávám hvězdičku.
V neděli jsme se babičkami, dědou, strejdou, tetou a všemi příteli oslavili naše společné narozky (já, taťka, ségra). Byli jsme v Soho restauraci a to pro vás mám speciální post :)!
Taky jsem se zúčastnila módní přehlídky spodního prádla Marks&Spencer, která se odehrávala v Žižkovské věži a podávalo se, jak jinak než M&S jídlo! (Mňaaam!!!) z čeho jsem byla zklamaná ale bylo to, v jakém stavu modelky byly. Já absolutně nic nemám proti tlustým lidem (opravdu!) a naopak jsem moc ráda, když se firmy přeorientovávají na holky s normálními ženskými tvary místo vychrtlin.  Ale vychrtlé modelky, které živí jejich vzhled, si nemohou dovolit, aby měly 90% všech svalů ochablých, chodily zkroucené a jejich zadek (který ve spodním prádle je sakra vidět) připomínal domácí želé.
A hřebem tohoto wip článku je včerejší návštěva Wella Studia v Karlíně, kam jsme s blogis holkama byly pozvané (holky z A cup of style, Verča D, Leni). Do parády si nás vzal team těch nejlepších kadeřníků a já jsem snad nikdy nebyla s výsledkem tolik spokojená jako právě teď. Takovou délku jsem chtěla poměrně dlouho, ale bála jsem se, že to bude moc krátké. Dneska vlasy znožňuju a furt si na ně musím sahat :DDD! Vlasy jsme navíc s Bárou ještě zesvětlily, líbí se mi tak daleko víc (těšim se, až se barva ještě více vymyje). Děkuju, byl to super holčičí večer! 🙂
A já děkuji předem za vaše komentáře :).
Taky děkuji za nominaci do Blogerky Roku. Pokud mě máte rádi a chcete, abych blogovala i nadále, byla bych vám moc vděčná za váš hlas v soutěži Blogerka Roku. Odkaz je zde. Upozorňuji, že svůj hlas musíte potvrdit v mailu. Děkuju moc moc moc!!!
xxx
Domča