Krásné poledne vám všem 🙂
Ani si nedokážete uvědomit, jak moc mě užírá fakt, že vám nemohu říct, kam v neděli večer s přítelem odjíždíme.. Už jsem se před ním tak 74930x málem prořekla, ale vždy jsem to zakecala :D. Já nikdy neměla takový tajemství jako teď 😀 (nebo jako měla a neměla)..
Nejvíc mě to užírá v tom, že jsem sama ve městě ještě nebyla a hodily by se mi nějaké tipy, kam a co 🙂
Tak buďte v pondělí ráno na instagramu&blogu ready, vše vám prozradím :))!
Q&A video se už nahrává, tak se odpoledne můžete těšit, pusu pa Domča 🙂
Do komentářů mi napište, jaké evropské město vás nejvíce oslovilo (potřebujeme s Dittou vymyslet, kam pojedem :D) a které nejmíň, budu se těšit.
///
Hi everyone 🙂
You have no idea what I am coming through. My boyfriend and I are leaving on sunday somewhere, where I cant tell you. Because its a birthday present for him and I want him to be surprised :)). I almost screwed it up many times by telling him, but I saved the sitiation :).
The main reason why I regret not telling him is because I have never been to that city and I would kill for some „where to go“ tips from you.
So stay tuned on instagram&my blog on monday morning, I’ll tell you everything.
Wish you amazing friday&weekend. 
Kiss,
Domi

15 komentářů

  1. Loni jsem byla v Amsterdamu, joo Amsterdam tak strašně jsem se do toho města zamilovala že letos jedu zas (další důvod je, že mi přítel smazal fotky i když myslel ze je mám uloženy :D) no a jinak: Londýn, joo Londýn!! No a Berlín no a pak? No.. Edinburgh, Skotsko to je tak nádherné město! Vlastně jak říkám stále já: je jedno kam, hlavní je s kým <3
    S láskou,
    S.

  2. Mám raději Asii než Evropu, ale pokud bych musela vybrat, tak nejvíce asi Barcelona a Paříž (dalším cílem je Lisabon a Porto) 🙂 nejméně Londýn (kvůli štěnicím a švábům) a Amsterdam.

  3. Paříž, Porto a Lisabon jednoznačně :))) které nejmíň asi říct nedokážu, ale štve mě, že si nepamatuju Budapešť a Ameterdam, protože jsem tam byla jako malá 🙁 😀

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..