Výlet do Paříže byl jeden z nejvíc spontánních výletů, který jsem kdy udělala. Nebudu vám radši řikat, co jsem udělala, protože bych nemusela jít moc dobrým příkladem mladým… I když generace už jsou tolik zkažené, že bych nikoho zas tak nezkazila :D. Každopádně to bylo naprosto skvělý a jediné, co vám k tomu řeknu je toto “get out of your comfort zone“! 

Den 1: Bibimbap k obědu, Sacre Coeur, Moulin Rouge, Wall of love a dlouhá noční procházka Paříží:

My trip to Paris was one of the most spontaneus things I have ever done. I won’t tell you what I did, because I wouldn’t be great role model. Even thought our generation is so messed up it wouldn’t hurt anyone :D. The only thing I wanna tell you is: “get out of your comfort zone“. 

Day 1: Bibimbap for lunch, Sacre Coeur, Moulin Rouger,Wall of love and long night walk:

Výhled z Terasy v Galerii La Fayette.

View from top of terrace of gallery La Fayette

Druhý den jsme začali snídaní, pokračovali k Louveru, Notre Dame, vítěznýmu oblouku a nahoru na Eiffelovku (pěšky, protože #ZaHezkejZadek a protože jsme mimo jiné neměli čas na frontu, musela jsem na kafe s Chanelem <3)

Our second day began with avo toast, coffee and then we headed to Louver, Notre Dame, Arc de Triomph and to the top of Eiffel tower (we took the stairs because of two reasons: there was a huuuuge line for the elevator and the other one was.. we just wanna stay fit).

Jako tohle sametový auto?

Look at this cool velvet car:

Forever tourist:

Předposlendí den jsme vyrazili do Versailles, celé tři dny jsme díky znečištěnému počasí jezdili metrem zadarmo, za co jsme dost ušetřili. Slečny, se kterými jsem se v Paříži sešla, říkaly, že jsme měli štěstí jak na počasí, tak i dopravu. Protože transport zdarma se v Paříži nestává tak často (3x za poslendí dva roky) a už vůbec né tři dny za sebou. Dě-ku-je-me vesmíru.

Third day we took a train to Versailles, transport in Paris was for free for three days of our stay, air pollution they said. We didn’t mind at all. 🙂

A jaké dojmy ve mě Paříž nechala? Kouzelný, taky se na jaře s tetou vracím <3.

Me + Paris = love. See you soon. Merci.