Jsou města, do kterých se budu vracet vždycky A moc ráda. Po maturitě, v létě 2014 (?) jsem Barcelonu navštívila rovnou dvakrát a slíbila jsem si, že to rozhodně nebude naposledy. Dokonce jsem ze španělštiny maturovala a měli jsme tak skvělou profesorku, že mi nedělalo vůbec žádný problém plynule mluvit, no teď sotve řeknu Que tal? Po státnicích slibuju, že se do toho vrátím.

Teď je prosinec 2016 a já sedím v letadle s Nikčou a Domčou směr Barca. Na letišti na nás čeká Kačí, za kterou jsme původně měly všechny společně letět, je na půl roku v Bilbau na Erasmu. (Mimochodem – ten půl rok utekl tak rychle a stalo se takovejch věcí?!).

Nebudu vám lhát, těšila jsem se tam jako malá. Můžu se mít líp? Oblíbené město, kamarádky (nikdy jsem s nima nikde takhle nebyla), jídlo, sangría a trošku víc tepla než v Praze <3.

Tak my jdem na přistání, papa,

Domiibjl

There are some places, which will always be in my heart and where I love to come back. After my graduation in 2014 I visited Barcelona twice and promised myself I will be back soon. After more than two years, here I am. On a plane, almost landing in my most favourite city. My girls and I wanted to see Kačí in Bilbao first, because she decided to study abroad (Erasmus) and we promised to visit her. That didn’t go as smooth as we though it would and we were ‘’forced’’ to meet in Barcelona.

No complaining at all. <3. What more can I wish for? Sangria, girls (I have never been on a vacay like this with my friends), good food, favourite city, six-packs everywhere and nice weather?

We are almost landing,

See you soon,

Kiss,

Domi


Coat, Hoodie – TKMaxx / Skirt – Zoot / Boots – Zara / Bag – Chloe / Ring&Necklace – Bvlgari / Earrings – Cartier / Watch – Komono via Zoot.cz / Bracelet – Tous


pb294064

pb294114

pb294069

pb294071

pb294111

pb294082

pb294106

pb294108

 

pb294128

pb294118

pb294137

pb294139

pb294148

2 komentáře

  1. Sandra Slusna Reply

    Jeee, neuveritelne ti to slusi Domi! Ja teda v Barce byla jednou jako maly dite, takze jsem to zase tak nevnimala, ale vim, ze se mi tam libilo a myslim, ze by to byl dobrej cil na letni prazdniny! 😉 Jinak outfit je skvelej a naprosto tvuj styl, ty overknees jsou bozi a kabelku uz jsem obdivovala na insta. Uvidime, treba nekdy za sto let si tohle prani splnim… 😉
    xoxo
    Sandra / http://shineoffashion.com
    https://www.instagram.com/sandraslusna/

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..