Jestli mám návod, jak na skvělý víkend? No jasně, že jo. Jednat spontánně nebylo tentokrát vůbec na škodu. Ba naopak. Celý víkend jsem se od začátku až do dnešního rána usmívala. Od ucha k uchu. Nic z toho, co jsem dělala, nebylo plánované a proto bylo vše tak fajn. Možná jsem byla jen mile překvapená, jak celý týden šel, příjezdu z Bali jsem se děsila, zbytečně.

pb050407

-Důležitým bodem (-v životě-): obklopte se lidmi, kteří vás nabíjí. Není nic horšího než když trávíte čas s lidmi, se kterými být nechcete a hlavně, když jste z jejich přítomnosti otrávení a nevíte proč. Takové lidi jsem už dávno odstřihla a můj život je tak 79493x krásnější.

-Navazující bod k tomu je: s takovými lidmi se bavte co nejvíce.

-Zajděte si na koncert. S Nikčou jsme v pátek byly na twenty one pilots a i když je ani jedna moc neposloucháme, byly jsme mile překvapené, atmosféra byla víc jak boží a díky tomu jsme objevily pár super písniček (The Judge, Lane Boy) 🙂


-Buďte šťastní a dělejte jen to, co vás naplňuje.


Snídaně s nejlepšíma kamarádkama neni NIKDY špatný nápad. Co takový Avo toast v Coffee Roomu na Vinohradech, už vůbec ne! Plánovaly jsme tam zajít už asi čtvrt roku, ale nedařilo se. Několikrát jsem tam měla jít s někým jiným, ale holkám jsem slíbila, že tam půjdeme společně, tak jsme se dočkaly. Čekání se vyplatilo. Po chvilce nám na stole přistál rozpečený kus chleba s kopou sušených rajčat, rukoly a avokáda tolik, že by se vám o tom někde jinde mohlo snít.

Kino (s Dittou a Fínkou doporučujeme 9/10 dívku ve vlaku) a místo popcornu si sebou zabalte mrkvičky a “oven roasted“ oříšky z M&S.

Zachraňte kamarády ze šílené sešlosti (anebo rande) a dobijte je zase dobrou náladou.

pb050357

Zajděte si na rande. Užijte si ho! I vy, co jste zadaní. Není nic horšího, když se jako pár přestanete o vztah starat.

Ukliďte si pokoj. Já vím, je to opruz, ale uznejte, neni fajn přijít do čistýho&voňavýho a večer se zachumlat do teplý čistý peřiny? Když uklízení nebudete brát jako něco otravného, ještě si u toho odpočinete (tip: zapněte si spotify pořádně nahlas a tancujte s prachovkou v ruce).My life is chaos when my room is a mess. Což je vlastně furt :D)

-Uvařte si oblíbené jídlo a pozvěte k němu své kamarády. Indonéská nasi goreng byla jasná volba (chcete recept?).

-Spojte to s přespávačkou.

-A pravidelným dílem The Vampire Diaries.

-Nezapomeňte na Pretty little liars.

-Jděte na procházku a vypněte mobily. Ten podzim je totálně boží.


To je snad vše pro dnešek, jaký jste měli víkend vy? Máte zaručený návod na skvělý víkend?

Těším se na komentáře,

Vaše Domi

pb050348


Coat – Cinzia Rocca (TK Maxx) / Sweater – Lindex / Trousers, Bag – Zara / Shoes – Loavies.com / Ring, Bracelet – Tous / Watch – Komono via zoot.c


 

 

ubpuhb

pb050366

pb050370

pb050377

pb050395

pb050397

pb050411

pb050418

pb050450

pb050452