Minulý rok při spolupráci s Desenio jsem skákala radostí. Obrázky do bytu jsem fakt strašně moc chtěla. Když se hezky nakombinují a dají na správné místo, moc hezky zútulní domov. Přesně to se stalo i u nás. Rozhodila jsem je různě v bytě na nábytek, protože jsme se s Tondou ještě nepřemluvili (.. spíš naší lenost) je navrtat nad postel nebo do chodby a možná jsem za to moc ráda, protože by jinak asi nikdy neskončili na naší boží komodě.

A kdybysme je nedejbože vrtali, tak se bojím dvou věcí:

První, že se mi to po chvíli nebude líbit (furt tu něco předělávám a přendavám z místa na místo) a druhá, že to prostě navrtáme nerovně anebo úplně špatně a zboříme půlku bytu (což je u mě dost pravděpodobný). Proto mám obrazy jen takhle položené na poličkách.

Letos jsem ve spolupráci s Desenio “upgradovala“ obrázky, co jsme tu měli a zvolila takové geometrické vzory. Objednala jsem mimo jiné i nové polštářky, co nám k tomu budou hezky ladit a už se fakt nemůžu dočkat, až vše dorazí. Kdo by to byl kdysi řekl, že budu mít radost z polštářků.


Jak jsem slíbila, mám pro vás i slevový kód, který můžete využít jen od 1.12- do 3.12. Je ve tvaru DOMINIKA30 a dostanete díky němu 30% slevu na plakáty na Desenio.cz (neplatí na rámy, a plakáty “handpicked“ a personalizované).

Zde jsou mí favoriti pro inspiraci, na instagramu Desenio můžete načerpat hromadu dalších nápadů:

velký: ABSTRACT SHAPES AND LINES, malý: GOLDEN RAINBOW

Druhá oblíbená kombinace, tentokrát v nude odstínech:

velký: MINIMALISM, malý: PAINTED ARCHES NO1

zleva: GRAPHIC SHAPES AND LINES NO2, COLOR SHAPES NO1, SHADES OF RED