Já vám přeji ten nejnejkrásnější den dneska, 
akorát sedím ve škole na přednášce a píši tento článek, protože ho nechci odkládat, nebyl by plný dojmů. Včera jsem byla na vyhlášení Blogerky / Blogera Roku, kde jste o vítězi rozhodovali vy
Tímto postem bych vám chtěla říct DÍKY. Dostala jsem se na páté místo. 5.! Bloguji takovou chvilku a hned takové místo! Děkuji vám všem. Moc. Šíleně moc!
Kdybyste se mě někdo zeptal, zda nejsem smutná, že to vyhrál někdo jiný, tak ne. Nejsem. Neberu totiž ostatní blogerky jako konkurenci a je těžké dělat soutěž v takovém “oboru“. Každá jsme totiž úplně jiná, máme jiné zájmy, jiné fanoušky a jsme v tom, co děláme, zkrátka jedinečné. Je tedy složité vybrat tu „nej“. Protože pro každé blogerské publikum jsme „nej“ každá z nás.

Terko, moc ti gratuluji. Tak i ostatním vítězkám/vítězům v ostatních kategoriích. 🙂

Celý večer se odehrával v Karlínském divadle, kde jsem byla poprvé a wow!. Nádhera. A nemohla jsem tam být s nikym jiným než maminkou, ségrou, Danem a Dittou. Mám vás nejradši. 

Ale VÁS mám také ráda, děkuji.
Jste skvělí.

Vaše Domi.

PS: Přemýšlela jsem, že bych natočila své první video. Napadlo mě hned nějaké Q&A. Pokud budete tedy pro, napište mi otázky, které by vás zajímaly do komentářů a já si na ně o víkendu sednu a natočím.