Můj přítel měl dnes narozeniny a vše bylo tak, jak má. Ráno jsem mu upekla vanilkový cheesecake podle maminčina receptu (zde), upravila se a před dvanáctkou jsem ho vzbudila (jen ať se hezky vyspí..), abysme v jednu byli v Ambiente Pasta Nuova na degustaci těstovin&pizz a já salátového baru. Přítele jsem tam tahala už několikrát, ale vždy ve finále chtěl jinam – no tak dnes jsem mu konečně ukázala, že tam doopravdy tu nejlepší pizzu mají.  Vyprávěl o tom každému, koho dnes potkal 😀 <3.
(Nevím, proč přinesli dvakrát ty dezertové sladké pizzy :D?)
Následně jsme se museli jít projít, protože jsme byli tak nacpaní… Jenže jsme zas málem umrzli.. 😀 Následovaly dvě rodinné večeře a teď už se spokojeně válím doma, půjdu si umýt hlavu svými novými Lush šampony, mrknu na učení o a pěkně mě začlo bolet v krku….. :/ Opět tedy nasazuji léčbu česnekem 😀
Tímto bych ti <3 chtěla popřát ještě jednou ty nejkrásnější, nejšťastnější a nejúžasnější narozeniny. Ať se ti splní vše, co si přeješ a ať tě mají všichni rádi. Dárek/narozeniny si ještě společně užijeme (dostal jen informaci, že ho na tři dny “unesu“ mimo Čr, neví kam. Ani hotel ani místo :)))) ).
<3 <3 <3 
Tvoje Domi