Fuuííííí jsem se v poslední době dost rozoutfitovala a taky konečně začala pravidelnějc přispívat s mýma workoutama, které vás zajímali až až (když vás tak moc zajímaly, proč je u nich tak malá sledovanost?). Tak snad vyhovuje 🙂 Nebo chcete nějaké změny ohledně příspěvků? Více beauty? Recepty (ten už tu dlouho nebyl co? – tak příští týden bude recept na zoodles s bolognese omáčkou, spoko?)?

No a co bych vám řekla k tomuto outfitu… KONEČNĚ SE VENKU UDĚLALO NORMÁLNĚ! Tohle je přesně moje počasí, dá se krásně vrstvit a člověk se nezpotí hned, co vyjde z baráku. Třikrát hurá!
No a k mým vlasům – jak jsem psala na fb a instagramu – vlasy nemám hotové, protože jsme se s kadeřníkem nějak nepochopili. Takže ano, vypadá to jak odrosty. V Pondělí k němu jdu znova – buď do toho ještě vložíme jeden-dva odstíny, aby to krásně přecházelo do ombre anebo dáme barvu, co mám v koncích i ke kořínkům? Poraďte mi v komentářích prosím :))
No a já akorát užívám svatbu, tak hezký pátek, 
Pa,
Domča
///
Hey hey hey 🙂 So many outfit posts lately and I finally started to post more often my workouts, which you requested the most. (But – why they were so requested when you dont read them that much? D) Hope you are ok with these little changes… Or any ideas what to improve? More beauty posts? Recipes (well .. didnt have that one in a looong time – so zoodles with bolognese sauce next week?)?

The outfit – ITS FINALLY A GOOD WEATHER!! This is exactly what I like most, you dont get sweaty in the moment you step out of your house :D! Yaaaay.
My hair – as i mentioned on my facebook page and instagram, Ill visit the hairdresser again, because I dont like it this way. We didnt understand  each other. I wanted ombre and he did this.. And i dont want it like this. What should I do now? Add one or two color tones and mame a  ombre or to dye roots with the color of my ends? Leave your answear  in the comments. 🙂

By the way – Im on my way to a weding, have a wonderful friday,
Kiss,
D.

Nová podzimní kolekce Pandory 🙂 Jak se vám přívěsky líbí?
New fall collection in Pandora – what do you think? 🙂

Bunda / Jacket – Vero Moda via Zoot.cz
Top – Zara
Kalhoty / Trousers Only
Boty / Shoes Adidas
Kabelka / Bag – Kennel&schmenger
Prsteny, náramek / Rings, braceletPandora
Hodinky / Watch Marc Jacobs
Brýle / Sunnies – Elle