Akorát jedu z fitka. A jsem plná emocí:

Mám na sebe velké nároky.

Nezvládam.

Nedychám.

Jsem slabá.

Ale pyšná, že to mám za sebou.

Večer dám další trénink?

Chci jídlo a ten strašně (ne)chutnající protein.

Bolí mě kotník.

Vlastně všechno.

Jsem smutná a zklamaná.

IMG_5609-1A tak bych mohla pokračovat dál.. Dneska trénink s Jirkou (@60_dni_do_cajku) nebyl jen fyzicky náročný, ale svým způsobem i psychicky. Ani nevím proč, možná je to tím, že jsem od včera tak nějak rozladěná, asi ten tlak .. Ale pojďme si tedy říct, jak to začlo.. Trénink byl dneska cardiový, po dlouuhýý době. Začali jsme klasicky – běhama. Nestřídali jsme je s angličáky, ale se švihadlem.. Vypadalo to přesně takhle:

1km běh, jedna minuta švihadla, 1km běh, jedna minuta švihadla, 1km běh, jedna minuta švihadla

Zahřátá jsem, jedeme dál –  kruhovým tréninkem plných cardio cviků (skákání, boxování, vyskoky a švihání lanem). Víte, jak moc nesnáším cardio….?

Udýchání mi nevadí. Ale důvod, proč nemám cardio ráda je ten, protože jsem vždy úplně durch. Oblečení můžu rovnou žďímat a takový ten vnitřní pocit, že se uvnitř vaříte, teče vám čůrek po zádech a pocit, že máte místo obvyklých 36,5 – 948479 stupňů, je přece taky strašnej. 

K tomu prvnímu důvodu – pocení. To by ještě tak nějak šlo,  je to přirozené, ale v momentě, kdy začně ze mě kapat pot na zem, mám chuť vše zabalit a skočit do sprchy :D. No co, nechodim se do fitka nakrucovat, ale cvičit, že? 🙂

Pokračujeme a končíme celou session sprinty do kopce, který jsem neběhala věčnost. Pět stupňů incline, 16 rychlost. To bude v pohodě. Běhala jsem přece i horší věci. 30 vteřin běh, 30 pauza.

Hm. První za mnou. 

Mám slzy v očích, nateklý krk, nemůžu se nadechnout. SAKRA DOMINIKO, CO TO S TEBOU JE?  Bylo mi, jak kdybych se topila a někdo mně dusil. Wow. Nemůžu se uklidnit, takže ani nadechnout. A slzy jsou stále v očích.

Po asi čtyřech minutách jsem nastoupila opět na pás. Uklidněná a odhodlaná, že to dám. Dala. Další dva už ne. Chytlo mě to znova a já byla – vyčerpaná -. 

To celé jsem doma zakončila nechutně nechutnym raw konopnýn proteinem, který když jsem pila, mi stavil chlupy na rukou. (Viz muj snapchat – meenkeers). 

To ke dnešku vše. Vše jsem psala hned po tréninku, tedy úplně čerstvý pocity. Stalo se vám to někdy taky? Jak jste se s tim poprali?
Ps: jsem v pořádku a vše je jak má :)))!