Týjo… Už to bude skoro půl rok, co s Jirkou (@60_dni_do_cajku) společně trénujem. Kupodivu jsme si stále nezačali líst na nervy (nebo o tom nevim). Ani s ostatníma klukama a doufám, že Brixi bude chodit častěji :). Sixpack jsem čekala sice už na vánoce, ale rostlinná strava mi dává zabrat, tak si ještě chvilku musím počkat. Ale co vám mohu říct je to, že se mi snad NIKDY necvičilo tak skvěle, jako teď. Jsem daleko lehčí, mám více energie (což jako ortodoxní paleotista, bych nikdy před tím neřekla) a pokud si nedám nějaké více těžké jídlo (pro mě to je pizza, těstoviny, čočkové kari s kokosovým mlékem anebo třeba kus kus) půl hoďky před tréninkem, tak si můžu dát cokoliv a není mi “špatně“.

Ale to, co jsem vám dneska chtěla sdělit…. Stěžovala jsem si dneska Jirkovi při angličácích, že čim víc angličáků děláme, tím víc mi dávají zabrat a jsou těžší a těžší. Což by nemělo být, protože si na to tělo zvyká – to jsem si myslela.. A hned mi bylo vysvětleno “začala si zase chodit do školy, jseš v nějakym svym stresu, jinak jíš, náročné tréninky skoro každý den… Tělo je unavený“. No. Nemůžu víc než souhlasit.

Od doby, co jsem přijela ze Slovenska, jsem vyčerpaná. První večer jsem usla při masáži asi v 11. Ze včera na dnešek jsem nevydržela ani dobu, co byl přítel ve sprše a zařízla jsem to. Spala jsem až do 10 (normálně vstávám nejpozději v 8:30, chodím spát okolo 12-1). Dneska mi celý den bylo dost slabo, motala se mi hlava, bolela mě, unavená a přejetá jsem byla. Svoje tělo znám a řikala jsem si, jak trénink odvolám, ale pak jsem na instagramu viděla dost motivují í fotku a řekla jsem si „v žádnym případě, jdeš makat“. Zvedla jsem se a jela, Jirkovi vše řekla. Sprinty jsme neběželi, trénink upravili a tak mi cvičení pomohlo, že zas normálně funguju.


Poslouchejte své tělo, neošálíte ho.

Ale neposlouchejte své líné já! 😀


Moje nejoblíbenější věta zní „Nikdy nebudeš litovat tréninku, na který jsi šel. Budeš litovat těch, na který jsi nešel“.

Mějte se nádherně a jděte cvičit 🙂

DomčaIMG_4989

10 komentářů

  • Dominika Poklu Reply

   Takové cvičení jsou ale vůbec nejlepší, že jo? Paks na sebe určo byla daleko pyšnější ne? :)))

  • Dominika Poklu Reply

   Tak se hýbej tak, jak tě to baví – tancování, box, zumba … 🙂

 1. Super clanek! 🌸 Ja neustale posloucham sve „spatne“ ja. Jim nezdrave a jeste jsem lina. 😩😅

 2. Přesně tak, když už se člověk dokope … nikdy pak neřekne, že dnešního cvičení lituje, že to byla ztráta času, ale spíš naopak. Super článek. A je fajn si někdy přečíst, že i takovým cvičitelům jako jsi ty někdy nastane menší krize :o)

  Bára

  • Děkuju moc :))) Mně se nechce i často, ale vždycky se dokopu. Od doby, co mám trenéra, tak se vykopávám radši 🙂 Doporučuju :))

  • Dominika Poklu Reply

   Báro, mně se nechce častěji 😀 Ale jen to nedávám znát a tím, že mám trenéra, tak prostě MUSIM chodit 😀

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..