Seděla jsem uprostřed moře na obřím “puffy“ surfu, koukala do blba a byla jsem happy. Jakože 127% happy. Zapomněla jsem na ukradený iphony, foťák, fotky a byla jsem TAM. V tom daném momentě. A bylo to nepopsatelně nechutně skvělý :).dsc03693

Elite Bloggers – Content Marketing

Čekala jsem, že mě surfování bude bavit, ale už né to, že až takhle moc. Počáteční euforie? Nemyslím si. Nevím, kam jsem do teď jezdila k moři, ale už chci jenom tam, kde se dá surfovat. Musím si na další rok zařídit nějaký surf trip a vy taky, protože…. Why not? 

dsc03700

dsc03711

dsc03717


Proč surfovat:

1.Surfaři jsou nádherní, zde bude platit pravidlo: co surfař, to sixkpack (nádherný tělo vedle ještě víc nádhernějšího). Holky, připravte se a vybavte se pěkným kompletem plavek, nezanedbejte připravu na pláž (tím nemyslím, abyste na sebe hodily vrstvy mejkapu, surfařky se nemalujou).

2. Všichni jsou šíleně v pohodě. Nejen ti, co vás to budou učit, ale i lidi, co si s vámi pokecají při čekání na vlnu. Všichni se baví se všema, poznáte tam nejen nový kamarády, ale i třeba nějakýho toho sixkpacka :).

3. Je to skvělá věc na posilování zad, časem vás nebudou bolet (nemluvím o namožených svalech, který cítím ještě dneska 🙂 ). Surfování není skvělý jenom na záda, ale je to pořádný whole body workout.

4. Výborný relax. Takhle vyzenované a vyrelaxované místo jako je čekající spot, jsem už dlouho nikde nezažila. Ani na Bali v Ubudu.


5. Od teď budete mít skvělý výmluvy, proč cestovat. Třeba já už plánuju výlet do Austrálie :).


6. Opálíte se, anižbyste chtěli. A přiznejme si, opálení vypadáme lépe a šťastněji. Jen se, prosím, nezapomeňte namazat krémem s pořádným faktorem, ať se nespálíte. Ve vodě jsme byly tři hodiny, nejenže se nám ven nechtělo, ale ta doba uplynula tak rychle, že jsem si ani nevzpomněla, že mám hlad.

7. … takže i možná zhubnete, protože budete furt pádlovat, pádlovat a nebude šance něco jíst. Pokud si tedy nedáte sem tam nějakýho panáka moře :))).

8. Sluníčko, beach hair a moře je nebezpečně skvělá kombinace.

9. Naučíte se být trpělivý. Vlny nevlní na zavolání, a tak budete jen čekat, čekat a čekat.

10. Když sjedete svojí první vlnu (nebo se alespoň postavíte), přijde takový nával endorfínů, že se zbytek dne nepřestanete usmívat.


dsc03754

dsc03798

dsc03795

So, when can I go surfing again?

Surfovaly jsme u kluků z Enjoy Wipeout, kteří sídlí na Canggu pláži, kde je nejlepší spot pro začátečníky, vyzvedly nás, dovezli na pláž (rozhoduje se ale podle počasí), vysvětlili nám surfzáklady na souši a pak už jsme šli do vody. Po třech týdnech necvičení byla docela makačka furt pádlovat, ale celý odpoledne bylo tak skvělý, že do teď nic nechápu. Kluci byli naprosto boží, zpívali jsme si, kecali a na vodě vtípkovali. Za mě jeden z nejlepších Bali zážitků, na které budu vzpomínat. Děkuju kluci 🙂

PS: Sjela jsem si hned druhou vlnu 🙂

dsc03839

dsc03841

dsc03844

Chvilky hned “po“ <3.

dsc03850

8 komentářů

 1. Sandra Slusna Reply

  Jeeee, to zni vazne skvele, nikdy jsem nesurfovala, ale kazdopadne to mam na svym bucket listu a Bali je tam s tim… Urcite jste si to moc uzili, teda podle clanku to tak zni a fotky jako vzdy bomba!!! A to s tema surfarama je naprosta pravda, snad nikdy jsem neslysela o nepohlednym nebo tlustym surfarovi!!!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

 2. Simona Chludilová Reply

  Skvělý článek.
  Surfování bych ráda někdy zkusila, tak snad ♥

 3. Ahoj Domi, vím, že se to sem úplně nehodí, ale ty už nejsi s Danem?😱

  • Dominika Poklu Reply

   Ahoj Kačí, nene už nějakou dobu ne, rozešli jsme se v dobrém a bylo to to nejlěpší, co jsme pro náš vztah mohli udělat 🙂

 4. Pingback: BALI : ZLODĚJI, MOŘE, UBUD, VODOPÁDY, RÝŽOVÁ POLÍČKA A GOOD VIBES ONLY – dblog by Dominika

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..