Komu z nás se alespoň jednou nestalo, že bysme poslali nějakou pikantní zprávu někomu komu jsme nechtěli?! Mně osobně se to stalo hned několikrát, nepamatuju si na většinu z případů, ale dvě takové storky mám. Nestaly se zas tak dávno.

Tohle se stalo, myslím, na našem druhém tinder rande. Všechno bylo báječný, dokonce jsme si naplánovali, že si koupíme letenky do Paříže (to jsou vtípky co) a než jsme se rozloučili a došlo na pusu, tak došlo taky na rozhovor, jak moc se s holkama bavíme o klukách. Holky, práskla jsem mu na nás, že se o nich bavíme 24/7, posíláme si všechny možný screenshoty a že když na cokoliv dojde, okamžitě to naše kamarádky vědí.

Při loučení tedy opravdu pusa byla. Nečekala jsem to, bylo to druhý rande, ale řekněte holky, odolaly byste takový tý puse, kdy vám sebevědomě vjede rukama do vlasů, namáčkne si vás na sebe a začne vás líbat? Hands down, já ne. 😀 Byla jsem z toho tak hotová, že jsem hned vzala mobil, vyvolala Gabču a celou cestu domů (cca 25 minut) jsme si volaly. Než jsem vystoupila z tramvaje říkám “až to zavěsim, posílám ti jeho fotku“.

Tak jsem ho vystalkovala na Facebooku (neptejte se jak, ale když jde holkám o něco, uměj cokoliv) a profilovku si uložila. Otevírám zprávy, fotku posílám a v momentě, kdy jsem to Gabče odesílala, jsem viděla, že to neposílám jí, ale jemu. JEMU?! Samozřejmě už bylo pozdě, tak opět vytáčím Gábi a říkám, co se stalo, strašně jsme se tomu zasmály a od něj mi přišly jen vysmáte smajlíky. Nemělo smysl to zakecávat, tak jsem mu odepsala “Já ti řikala, že vás probíráme 24/7 :D“, bavili jsme se tím ještě tak další dva měsíce.

Druhý příběh: pamatujete si, jak jsem nedávno odveslovala ten půl maraton? Přišel k nám na něj do gymu nový jedinec. V ruce měl Starbucks a děsně mu to slušelo. Hned jsme se s Kačkou shodly, že je dobrej. To víte, už to máme u nás všechno okoukaný :D, tak cokoliv “novýho” upoutá pozornost. Skončil půl maraton jako první a když jsem přijela domů, hned jsem ho našla na instagramu. Hm, zamčenej profil. Kašlu na to, dávám sledovat. Do rána mi follow schválil a hned jsem ho prostalkovala. Našla jsem tu “nejlepší“ fotku (znáte to, ne?), udělala screenshot a napsala holkám do společný, že u nás včera cvičil strašně pěknej týpek.

Mezitím jsem si psala se svym randíčkem. No a co se nestalo?! Nic jsem mu nechtěla poslat, jen jsem měla otevřenou naší konverzaci, protože mi na něco odepisoval a když jsem přecházela vedle do pokoje (s odemčeným) mobilem v ruce, tak se nevědomky ten screenshot fešáka SÁM OD SEBE poslal? :D. Hned jsem to svedla na Barču, že jsem jí našla v gymu novýho manžela, uvěřil nám to a tímto se mu omlouvám za milosrdnou lež,  k Barče by se hodil stejně víc než ke mně :D.


A vy mi řekněte, stalo se vám někdy něco takového? Pokud ano, nebojte se s příběhem podělit v komentářích, budu se na ně těšit :)!

Přeji hezkou neděli, krásný start do novýho týdne a u příštího článku ahoj!

Domi

 


Kožíšek, top – H&M / Kableka – Aldo / Kalhoty, brýle – Zara / Boty – Top Shop


 

3 komentáře

  1. Vloni, mezi svátkama.
    Jen v úvodu bych ráda konstatovala, že jsem poměrně stydlivá slečna. 🙂
    Měla jsem otevřené dvě konverzace na wattsapp, jednu hromadnou (já a moje dvě kamarádky) a jednu s jedním fešákem. V té společné jedna z kamarádek popisovala svou cestu vlakem a to, že jede s nějakým pěkným týpkem. Tak jsem ji poslala: „Tak už ho vyfoť!“… Teda, myslela jsem ji, že jsem to poslala jí.

  2. Kdysi v mládí jsem se snažila po rozchodu získat partnera zpět. Holky ve škole mi daly různé typy a tak jsem skočila pro svůdné prádlo, načesala se a domluvila se s ním na kafe. K velkému překvapení ač už měl v merku novou přítelkyni tak se zadařilo. Když jsem pak opouštěla jeho byt psala jsem holkám „Holky díky za rady. Prádlo mělo úspěch – dvakrát“ samozřejmě jsem to poslala nechtěně jemu a vůbec si toho nevšimla. Po druhé jsem bodovala dva tři roky zpět kdy jsem po cestě z práce psala kamarádce „Ahoj zlato, nechceš se stavit na kafe? Ukážu ti tapetu“ (kamarádka mi měla tapetovat pokoj) a samozřejmě sms neobdržela kamarádka ale můj nový šéf 😱

  3. Monika Seidlová Reply

    Tak tenhle článek vyšel jako na zavolanou. Včera se mi povedlo něco podobného, sice ne s pikantní zprávou, ale trapas to byl slušný. To takhle jdu na autobus a posílám kamarádce hlasovku o tom, jak jsem si sladila outfit – stejná barva bot, šály a tílka…jak mi to sluší, že jdu do kina a v klídku jsem to odeslala. Za pár minut koukám, že mi do skupinové konverzace s celým oddílem, kde je asi 30 kluků, trenéři,…přišla zpráva: „Mončo? :D“ Tak koukám a hlasovka skončila tam. Správně, dneska na tréninku jsem se nevyhla od kluků narážkám typu: jaká značka je to oblečení, jak se mi líbil film, atd… 😀 Tak alespoň jsme se všichni nasmály.

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..