Jsem rychlo zamilovávající a když mi je ublíženo, zas se rychle odzamiluju (rozumněj: dva dny si pobrečim a hned se dokážu posunout dál). Nebo jsem jen ještě nepotkala svýho soul mate? Jsem sebevědomá, ale jsem strašně sebekritická. Jsem strašně easy going člověk, ale jsem náročná na ty, kterými se obklopuji. Nechci žádný upíry.  A co se kluků týče, mám naprosto jasno v tom, co chci a kopu, dokud to nemám (tady jsem to trošku přepálila – zas jako když u něj není zájem, tak dávám ruce pryč, nerada plýtvám svojí energií nad někym, kdo jí nechce). A když se mi nějakej líbí, tak ho prostě pozvu na rande.

Často to byly takový ty rande: bylo léto, pátek, on se mi líbil nebo jsem věděla, že z toho mohlo něco mohlo bejt, já bez plánů na večer a nechtěla jsem bejt sama doma. Tak jsem vzala telefon a napsala “Dneska večer, Náplávka?“. Pamatuju si, jak to byl strašně super večer a pak ještě dalších po ně. To přece zní líp jak letní večer u Netflixu, ne?

Jednou nám zas s Brixi a jejím klukem naklaplo letní kino, tak jsem napsala klukovi, co se mi už dlouho líbil od nás z gymu, že to padlo, ale že nejsem daleko a jestli dáme spolu mátovej čaj ( opravdu jsem mu to takhle napsala 😀 😀 ). Sice byl už na půl cesty domů, ale otočil to a jeli jsme…….. do KFC na perlivou vodu (já) a smažený kuře.


První rande v KFC nezní jako romanťárna, ale kdo by na takový rande zapomněl? 😀


No a taky tu bylo pár pokusů o rande, kdy jsem napsala fakt nádhernejm klukům na instagramu do directu (no co, 21. století, je to normální a neni za co se stydět). Znělo to takhle: “ Radku, pojď se mnou na rande!“. Udělala jsem to třikrát a jenom jedno rande z toho bylo. A ty zbylý dvě? No. Odepsal, že jo a pak už se neozval. A co já na to? Nic. Zkusila jsem to, posunula jsem svojí comfort zone zas o kousek dál a šla jsem dál, napsala jsem dalšímu :D.


Co nejhrošího se může stát?


  • Řekne ne. Víte, kolikrát klukům řekly holky ne, když je pozvali na rande? A víte, kolik odvahy na to museli sebrat?
  • Třeba tím příjdete o životní lásku. Jen si představte, kolik jste museli ztratit lásek jen díky tomu, že jste se oba styděli? Co když je váš pan Božský stejně stydlivej a taky se bojí udělat první krok? Vážně si takhle skvělýho kluka necháte životem jen tak projít?
  • Ale hlavně.. přestanete plejtvat čas přemýšlením, co by kdyby, jakej má zadek, jak líbá anebo se jen utrápět v žalu, proč vás sakra nechce. Tolik vyplácaný energie a slz! Třeba ani neví, že o něj máte zájem. A pokud vás odmítne? Tak pfuuu, aspoň hned zjistíte, že by to nemělo cenu.

Tak se toho nebojte a jděte do toho. Vážně chcete sedět na zadku a čekat, dokud vás někdo neobjeví? Ó. Můj. Bože. Dyť to je strašná nuda! Víte, co říkám.. pokud nejde o život, jde o hovno. Takže šup šup. Go ask him out!


Mikina, brýle, boty – Zara / Sukně, náušnice – H&M / Kabelka – Chloe / Kabát – TKMaxx


xxx,

Domi