Znáte, když vám neklapne jediný plán, který jste si na pátek a víkend udělali, ale nakonec je víkend ještě lepší než jste si mysleli? Přesne to se nám stalo. Ale hezky od začátku..V pátek ráno jsem měla jet s Brixi na schůzku, odpoledne společně s Danem a Dittou na High Jump. V noci mi psala Brixi, že nikam nejede, musí plány zrušit, povolali ji na let (#CabinCrewLife). Okay. Schůzka zrušena. Na HJ pojedem ve třech.

Předpověď počasí mi na celý den ukazovala déšť. Tak pršelo. Přijel za mnou Dan. Stále pršelo. Udělali jsme si brunchové lívance, koukli společně na nějaký film v telce a Dan někdy v průběhu filmu na 3 (!!) hodiny usnul. Furt pršelo. Stihla jsem tedy trochu poklidit, napsat článek a navařit. Mezitím mi napsala Ditta “Co kdybych u vás dneska spala, doslavíme svátek, dáme s Danem večeři a v sobotu pojedeme na High Jump“. Okay. Jsme pro!

Navečeřeli jsme se, dali si zmrzku, prošli se Prahou a skončili s kamarádama u kamaráda tancovat pole dance (super večer! 😀).

Druhý den jsme s Dittou umotaly sushi, šly na procházku, namalovaly se a vyjely do Herbivore, kde jsme se sešli i s klukama z předchozího večera.


“Šestkrát acai bowl, prosím“.


 

A pak to přišlo.. Jen jsem tak nahodila, že se mi na ten High Jump vůbec nechce. Dan s Dittou se toho chytli taky. Je to akce, kde jsou lidi namačkaní na sebe, jen se tam strašně pije + jsem byla úplně vynervovaná z lidí, kteří tam měli být. Přetvařovat se neumím.

Back up plán jsme měli: pojedeme se projet na Danovu plachetnici.

Tam jsme na čas zapomněli a jen si říkali, jak strašně boží to je. Odtáhli jsme “ztroskotanou“ lodičku plnou milých mladých lidí, potkali jsme plavidla z pet lahví, užívali si sebe a byli happy, že jsme nikam nejeli.

Jaký jste měli víkend vy?


Boyfriend jeans (Similar), Blazer (Similar), Body (Similar), Bag, Scarf – Zara / Lipstick – MAC – Diva  / Shoes – Adidas


P8035077

sbndkbn

P8035166

P8035160

P8035137

P8035072

P8035052

P8035016

fjbhodufhb

P8034990

P8034985