Minulý víkend, když jsme odjížděli z Itálie, jsme se s Adamem ještě stavili na přes noc v Mnichově, nejenže jsme byli z lyžování totálně hotoví (cesta zpátky tak bude příjemnější), ale Mnichovem jsem vždy jen projížděla (jednou tam přespávala na koncert Robbieho Williamse, to se taky moc nepočítá) a tudíž nic moc neviděla, když tedy padl návrh, že bysme se tam mohli stavit, byla jsem hned pro!

Cestou z hor jsem chytla panickej záchvat, protože Adam „měl vypočítanou“ tankovací zastávku za přesně tolik km jako jsmě meli dojezd, ale ona čerpačka nikde nebyla. NI-KDE. Tak si představte, jak jsem vyšilovala, při představě, že budeme tlačit auto uprostřed dálnice někde v Itálii. Nevim, co bych dělala, ale moc bych toho neodtlačila :D:D:D:D.

Ubytovaní jsme byli v Mnichovském Kempinski, kteří mě k nim pozvali a pa-ne-bo-že! Pamatujete si, jak jsem ze srandy říkala, že chci být na obálce nějakýho časopisu? Tak team Kempinski mi to na mikrovteřinu splnil (hah). Pokoj byl nádhernej, ale až druhej den jsem jsme propadli Kempinski kouzlu. Šli jsme na snídani. Já + jídlo = VSL, tak si to dokážete představit, v jakym jsem byla nebi.

Snídala jsem v různých hotelech. Hotelech levných, hotelech drahých, ale to, co jsme zažili tady, jsem nepochopila. Přes hodinu jsme si užívali každého cucnutí kafe a cpali se do prasknutí. Od té “klasiky“ jsme také ochutnávali čerstvé fresh džusy/smoothies, domácí granoly, fíky, baby bananasy (které koupíte málokde), ale namixovali by vám smoothie, dle chuti se všemi možnými superfoods jako goji berries, chia, spirulina atd atd.. Úplný #BreakfastGoals .

Po snídani jsme si šli na chvilku zaplavat a ohřát do spa, sauny a pak na menší procházku do města..

Víte taky, jak si od ledna stěžuju, že nikdo se mnou neměl čas jít na pizzu a že na ní mám furt chuť? Tak KONEČNĚ po třech měsících a rovnou 10/10. Ve Vapianu měli novinku s grilovanou zeleninou, hodně dobrý a konečně spokojeno.

Před odjezdem domů jsme si na hotelu dali ještě čaj a jeli domů..


Ponávratová deprese byla. Docela silná (protože ta dovča byla docela pohádka), ale jediné, co mě utěšovalo bylo to, že jsem měla na víkend naplánovaný Snow Jam ve Špindlu, na který jsme měly jet všechny čtyři holky. Tedy Diddie, Baru a Nikča, která to bohužel v den odjezdu musela odvolat, padla a celý víkend nemocňákovala. Zmobilizovala jsem tetu G. a večer už jsme všechny seděly společně na večeři.

Gábi přijela o chvilku později a když mě viděla, neřekla mi “ahoj“ ale “ty vado Míno, tady je tolik nádhernejch chlapů, tady si najdu manžela“ a já “no, jsem zjistila, že bydlíme s celou reprezentací“ a Gábi: “tos mi to nemohla říct, když jsem byla v Praze a balila si oblečení? Jsem schopná se pro něj teď otočit do Prahy“.

Tolik krásnejch chlapů jsme si nemohly nechat ujít a odebraly se na “warm upparty. Do teď nechápu, že jsem druhý den neměla kocovinu (ups ups ups).

Druhý den po snídani (a asi litru kafe) jsme s holkama zašly do spa, ale než jsme se tam sešly všechny dohromady, vzala jsem to v rámci svý 60 denní challenge kolem fitka. A byl to ten nejhorší/nejlepší nápad, který jsem mohla mít. Po 4 hodinách spánku a 7896 zkumavkách Jageru to šlo fakt děsně :D. Ale dala jsem to a byla jsem na sebe dost pyšná.

<3 bože bože bože <3

Večerní Best Trick soutěž, nejdojemnější ohňostroj, který jsem kdy viděla a závěrečný večírek, na který jsem fakt nechtěla jít, ale byl ve finále totálně nejvíc super, protože jsem se potkala se starým kamarádem, který nás bavil celý večer.

Tady jsme se s Diddie snažily vyfotit s tim fešákem v kostkovaný košili a kšiltovkou a dopadlo to tak, že fotka byla zničena Harry Potterem :D.

V neděli, poslední den, jsme se šly projít kolem Špindlu, na oběd do pizzerky a pomalu domů, kam se nám NIKOMU nechtělo. Obviously :(.

Fotka do rodinného alba <3 :

Všem zúčastněným v článku děkuju za poslední dva týdny, Nicole za pozvání do Špindlu, Audi za vození na a z party, za skvělé počasí, které nám tak vyšlo a skvělé atmosféře, která Snow Jam provázela (vážně asi nejlepší, kterou jsem kdy na podobné akci zažila).

Děkuji 🙂