Nechci, abyste přišli o slibovanou dávku tohoto článku… Ale jsem úplně vyřízená vám sem psát nějaký sloh, stejně se nic moc nedělo :D. První školní den jsem přežila, pak už jen lítala po schůzkách, jak s kamarádkami, tak pracovně.
Co vám povím – přítel pro mě na letiště přijel s kytkou!! <3 Pak jsme společně jeli rovnou k ortopedovi (zavíral hodinu od příletu) na injekci do kolene.
Chvilku jsem byla doma a druhý den jela s Domčou a Terkou fotit jarní kolekci značky Kari Traa, bylo to boží a více fotek uvidíte na jaře.
Zbytek dní jsem prolítala na schůzkách, s přítelem a nakonec po deseti dnech i cvičit. Už dva dny jsem bolestí namožených svalů nespala. 😀
Tak si užijte fotky
a mějte se krásně,
Domča

 
///
 
I promised you this post, so here it is.. Totally exhausted I didn’t feel like doing it, but… Promise is promise. :))) First school day is over, I survived and for the rest of the day I was having meetings.
 
What should I tell you… When I came back from Rome, my boyfriend picked me up and brought me those flowers! <3 He really had to miss me… :)) Then we went straight to the doctor so I can get an injection to my knee.
 
After few days Domi, Tereza and I shoot spring/summer collection for Kari Traa, cant wait to show you the results in spring.
 
For the rest of the days I was running on meetings, spent some time with my boyfriend and workout with my new trainer.
 
Have a wonderful time,
Domi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cosmopolitan :))

 

 

 

 

 

 

 

Aldo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adidas uspořádal super blogis akci. Každá jsme si měly nastajlovat vlastní modelku, nastavit jí do pózy na fotku a vyfotit jí. Je to taková malá soutěž a tak bych byla ráda, kdybyste můj výtvor podpořili zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O mym osobním trenéru napíši brzo :)!

 

 

Comments

  1. Achjo ty tvoje fotky jsou vzdycky jak ze zurnalu, to az neni mozne!! Nenapadlo te jeste zacit vloggovat? Bylo by to super:)) a odkud jsou prosim te ty koralkove naramky s temi strapci?

  2. Děkuju moc :)!

    No teď se už něaký ten pátek přemlouvám do natáčení… tak uvidíme, Olympus za chvíli asi budu muset vrátit, tak by ani nemělo cenu začít.. 🙁

    Korálky jsou z Lindexu.

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..