WEEK IN PICTURES 2


Posledních pár dnů jsem byla úplně mimo a neměla jsem chuť blogovat, i když mě to neskutečně moc moc moc baví a jsem ráda za každý komentář, který mi napíšete pod články nebo na instagram. Všímám si každého z nich, jen jsem přestala stíhat na všechny odepisovat. Tímto Vám všem moc děkuji za milé a motivující komentáře. Moc si toho vážím. A proto pro Vás s G. chystáme malou GIVEAWAY :))


Nejenže jsem za poslední týden byla tak 45074 cvičit, ale také jsem konečně navštívila Yam Yam Express ve Vodičkově na rychlý oběd. Dooobbbřřeeee nooooo – s thajským kari to nemá nic společného (v Thajsku jsem mimochodem rok žila), ale bylo jedno z těch hodně dobrých, které jsem tu v Praze měla a plánuju se vracet. Už proto, že Yam Yam mám za rohem od školy. mňam!

WEEK IN PICTURES 3

 

WEEK IN PICTURES 4


A vyzvedla si v Aldu nové boty! Jsem z nich úplně nadšená! Mám podobné (3x), ale všechny jsou se zlatým zipem. A i když mám všechno zlaté, tak potřebuji i boty ke kabelce se stříbrnými detaily… ups.

Aldu jsem do nějaké doby nedávala moc pozornosti, ale po návštěvě Dubaje předminulý rok, jsem se do něj úplně zamilovala! Mají perfektní náhrdelníky, kabelky, boty a mnoho dalších doplňků. Takže až půjdete okolo, určite se stavte. Navíc ještě teď mají slevy a určo si všichni vyberete. :)))

WEEK IN PICTURES 5
 
 Mikina, Jeany – Hollister
 
WEEK IN PICTURES 6

 

WEEK IN PICTURES 7

 

WEEK IN PICTURES 8
Recept na makovou bábovku HERE + další recepty na kitchenandthecity.cz ! 🙂

 

WEEK IN PICTURES 9

Opět jsme se s mamí jely podívat do outletu ve Štěrboholech. Odvezla jsem si nejlepší oversized homeless černý kabát (který mi našla mums) za NEUVĚŘITELNÝCH 400,- z Manga!!!!!!, Esteé Lauder rtěnku, rozjasňovač Bobbi Brown. Diář a lepičky do něj z Tchiba. A knížky

WEEK IN PICTURES 10

 

WEEK IN PICTURES 11

 

WEEK IN PICTURES 12


WEEK IN PICTURES 13

 

S kamarádkami jsme už dlooouuuuhhhoooo plánovaly společné rande v kavárně Tea Mountain. Domlouvaly jsme to tak dlouho jako výlet do Budapeště, který připravujeme už asi půl roku a furt né a né se závazně dohodnout. 😀

Nejsem čajový expert a vážně si nepamatuju, co jsme která měla za čaj, ale byl to moc fajn večer. Kavárna je moc příjemná a je v ní taková ta dobrá nálada, znáte to ne? 🙂

A pokud nevíte, kam se jít učit, toto je určitě perfektní místo! I když takhle hezkého místa je škoda využít na učení :D.

WEEK IN PICTURES 14

 

WEEK IN PICTURES 15

 

WEEK IN PICTURES 16

 

WEEK IN PICTURES 17
 Tacos z Můj Šálek Kávy + Káťa = VSL
WEEK IN PICTURES 18

 

WEEK IN PICTURES 19WEEK IN PICTURES 20
Mimochodem.. Prodávám svůj foťák Canon Eos 1000d, pokud tedy máte zájem, pište mi buď na fb nebo na mail – [email protected]
 
Mějte se krásně! Dneska nafotíme s D. další outfit & vyzkoušíme další kavárnu (dám si po roce zase v kavárně dort – jupííííí).
 
Pusu, Vaše D.