Další týden, další soutěž. Já jsem na vás táááák hodná :)) I jako ostatní holky, tak i já jsem se spojila s knihkupectvím martinus.cz. A to proto, protože mají skvělou předvánoční kampaň – Daruj knihu a více času na čtení. Žijeme ve velmi chaotickém a uspěchaném světě, kdy si hodně lidí neuvědomuje, jak moc důležité je trávit čas sám se sebou. Zastavit se, zamyslet se nad sebou a uvědlmit si, kým jsme.

Nemyslím si, že by můj život byl tak náročný, přeci jenom dělám to, co miluji, ale spěchám. Furt a neustále. Vždy si to uvědomuju, když jdeme společně s rodiči někam na procházku. Já šííííleně ženu. Ale furt. :D. Když si představím svojí tetu, ta má týdny, kdy se prostě nezastaví. A když píši, že nezastaví, tak nemá čas nám ani zavolat nazpátek. Někdy je prostě lepší k ní jen tak přijet a překvapit jí. Pokecáme, zasmějeme se, někdy i pobrečíme.. A vždycky při mé. odjezdu se směje – vypněte někdy, doporučuji.
A právě proto martinus.cz přišel s nápadem darovat i čas (kartičkami), kdy za dotyčného něco uděláte, aby si v klidu početl. Co třeba vyžehlit, vyvenčit pejska, uvařit, uklidit?
A pro ty z vás, co milují čtení (anebo mají někoho, komu by chtěli věnovat knížku i s časem na ní), mám SOUTĚŽ. Vytvořte si na martinus.cz wishlist knížek, které byste si přáli (musí být veřejný), pojmenujte si ho a vložte ho se svým kontaktním mailem do komentářů. V neděli 13.12. náhodně vyberu tři výherce, které vyhrají knížky z daného wishlistu v hodnotě 2000Kč.

Já bych strašně moc ráda četla, ale asi jsem na to moc líná.. 😀 radši se kouknu na film. Poslední knížku jsem přečetla před dvěma lety a to byla ona dotyčná, co mi změnila život – Jídlo na prvním místě, díky které jsem přešla na paleo a sugar free život. Doporučuji, i kdybyste neměli změnit stravu, otevře vám oči. Momentálně mám rozečtené “Miluj svůj život“ tak jsem zvědavá, kdy to dočtu 😀 – zda vůbec, někdo nějaké zkušenosti? Také jsem si od nich objednávala fitness diář na rok 2016, který je vážně moc hezky udělaný.

Knížky, které bych si ale moc přála přečíst a jsou už dlouhou dobu na mém wishlistě jsou:
Hodně mě zajímá tělo, jak funguje apod.. Proto se chci alespoň trochu naučit tejpovat – Akupunkturní tejpování. A více porozumnět reflexním bodům.
Už dva roky jsem sugar free. Cukr nesnáším a moc ráda bych si přečetla další sugar free knížku. Rovnou tedy populární Sladký život bez cukru. A protože žijeme ve zvráceném světě plném éček, umělých přídavků, dochucovatel a jiných příšerností, tak bych si ještě přála všechny knížky od A. Stránské – například Doba Jedová, ale hlavně Babské rady.

Snad jsem vám dala alespoň nějaké tipy na nové knížky,
Nezapomeňte tedy darovat #VICECASUNACTENI ! :))
A krásné pondělí,
Domi