Já nevim, co my ženy to máme za vlastnost, ale všimly jste si, jak když jde o nějakýho chlapa, tak dokážeme hodiny a hodiny analyzovat situaci, která nastala? Ať už přehnaně řešíme to, co (ne)napsal, jaký gesto udělal anebo jak se zatvářil, dokážeme nad tim přemýšlet do doby, než nás to nezničí.

Když udělají něco, co vybočí jen trochu ze scénáře, kterej jsme si v hlavě vymyslely pět vteřin zpátky, je všechno špatně, nepřestaneme nad tím přemýšlet. A né, nebudeme v klidu, i když nás ujistí že je všechno v pořádku. Nevim, kde se vzala tahle naše podezřívavost, ale je to šííííílleeennýýýý. Někdo by řekl, že tohle je na tom to krásný. Asi ano, ale někdy z toho vzniká milion zbytečných hádek a nedorozumnění, která racionálně nevysvětlíme.


Ruku na srdce, která jsme někdy něco zbytečně nevyhrotily?


Když jsem se o tom bavila s chlapama (miluju s nima rozebírat rozdíly mezi nimi a námi, abych pak mohla zase dál analyzovat 😀), tak ne jeden mi potvrdil to, co vám teď povím. Když řeknou, ať přijedem, že nás chtějí vidět, tak vážně chtěj, abysme přijely. Když nám řeknou, že nám to sluší, tak si to vážně myslí. A když vám řeknou, že vám ty kalhoty nesluší, tak vám fakt nesluší. Chcete snad chodit s někym, kdo k vám není upřímný? Zeptali jste se, zde máte odpověď, tak se neurážejte, že vám řekl pravdu.


Myslíte, že by nám řikali hezký věci jen tak? Oni jsou v tomhle děsně easy. Tak jak to řeknou, tak to myslí. Tečka. Není za tim nic jinýho. A když jednou řeknou to a po druhý opak, tak nastal moment, kdy jen sami neví, co chtějí. Anebo se lekli toho, co třeba začali (nedejbože) cítit. Been there, vím o čem mluvím :).

Mějte se krásně,

Domi


Šaty – Mango / Svetr – COS / Křivák – Brandy Melville / Kozačky – Zara / Kabelka – Prada / Brýle – Aldo