Za poslední dva týdny se toho TOLIK stalo! Vůbec jsem neměla čas, hlavně teda od pátku, kdy jsem se učila na předešlých 5 zkoušek, které dopadly úspěšně. Už mi zbývají jen dvě do školy a za měsíc a půl trenérské zkoušky. Trenérský kurz mi začíná už teď v pátek a na dalších pět víkendů budu zavřená v tělocvičnách. Ale coo!!!! :))))

Tak krásný den, týden a hodně štěstí maturantům!
klasicky jsem chodila do fitka… a zjistila, že mám taky nějaký svaly..


úplně jsem se zamilovala do mých nových legín – Bench via Snowbitch.cz –  
grilovací sezona začala a s ním i hromada grilované zeleniny!


a když bylo krásně, jezdili jsme na člunu. 


fakt, který jste o mně určitě nevěděli: jednu dobu jsem taky yachtila 🙂


takže když jsme proplouvali kolem, zastesklo se mi a hned bych se vrátila 🙂Byla jsem na otevíračce nového Paparazzi Store v Havelské 29


a úplně se zamilovala do tohohle bagu – ikdyž vim, že kvůli té barvě bych ho nenosila :D. Ale je boží!naše rána s Kejťákem


a další outfit – outfit s touhle bundou v přechozím postu zde

zas a zas, tentokrát při západu slunce. ach – jak kýčovitá romantika. 😀winefoodByla jsem si zacvičit v Expresce a zařídila vám tam volné vstupy. Giveaway uveřejním do konce týdna! :)) 


no tak … ten – kabát – nutně – potřebuju !


Adidas se spojil s Topshopem a uvedli sedm nových kousků. Já se do nich absolutně zamilovala. Hlavně teda do těch stříbrných tenisek. A do všeho toho jídla. 😀Poprvé jsem něco nafotila. A rovnou pro worn.cz  Těšte se!


prvomájový outfitmoje nová láska – švihadlo


NEJLEPŠÍ oběd – salát se steakem z tuňáka, koriandrem a pico de gallo. 


zkouškový outfit: sukně, top – Zara, boty – Bershka, kabelka – Pinko
Opět jsem si skřípla nerv a zablokovala si tím celé rameno.  Překvapeně to nebylo ze cvičení, ale z ležení na gauči :D. Myslela jsem si, že to bude v poho, ale když jsem se před cvičením protáhla, tak jsem si to jen dozablokovala. Takže jsme strávili večer na pohotovosti. A druhý den jsem jela na fyzioterapii, protože mi to (překvapivě) nepomohlo. Dneska jsem se probudila jak nový člověk, ale furt cítím, že to je špatný, stejně tam dneska jedu ještě na masáž, tak to snad už pomůže.


 
 
Děkuji za každý komentář, mějte se přenádherně!
Vaše D.