Mně asi nemají být souzený fotky za východu slunce. Prostě ne. Před dvěma měsíci jsem jela do Budějovic, kde jsme chtěli jet na východ slunce na Hlubokou. Budíček nastaven, vstali jsme. Lilo a bylo zataženo. Situace se opakovala i tento víkend s Barčou.

Z Prahy jsme vyjely v sobotu po volbách a obědu, cílovou zastávkou byly Tiské stěny (Děčín), kde jsme chtěly zůstat až do západu slunce. Celé odpoledne bylo krásně, slunečno, ale když mělo zapadat slunce, zatáhlo se a nic nebylo vidět :D. Absolutně nic. Tak jsme tam chvilku seděli se skupinkou opilých chlapců, stěžovaly si klasicky na chlapy a večer jen přejely na hotel Barčinýho taťky.


Před spaním jsme se ještě dohodly, že budíka dáme na 5:40 a podle počasí uvidíme. Hlásili deště.

Zazvonilo 5:40, koukám z okna, slejvák: “Baru, tak spíme dál?“

Z peřiny se ozvalo “jo“.

Vstávala jsem v 9 a Baru až někdy kolem 10:30. Tedy skoro o pět hodin později než jsme plánovaly :D. Tak jsme si řekly, jak jsme “to potřebovaly“, rychle se sbalily a vyjely jsme na Děčínský Sněžník. Časově to byl nejmín náročný výlet (musela jsem být brzo v Praze) a teda ten výhled? Koukejte:

Už chápu, co má @Freecoolina s @Kubajszcom na okolí Děčína, je to tam božský! Kam tam příště?

Krásný víkend přeji, my máme plány velký, Halloweenský večírek, natáčení jednoho narozeninového videa a v neděli se z toho budu vzpamatovávat a půjdu klasicky do gymu 🙂 Co vy?

4 komentáře

 1. Sandra Slusna Reply

  Paaaaani, krasny fotky Domi! Ty stories k tomu byli uplne nej, dostala jsem uplny zachvaty smichu. 😉 Prej ,,neboj, prezijos to!“ ;D
  xxx, Sandra

 2. Simona Chludilová Reply

  Nádherné fotky, nádherné místo.
  Tohle bych někdy chtěla vidět.:) Krása.♥

 3. Fotky úžasné, hlavně jsem si u těch, kde Barča sedí na kraji té skály vzpomněla na tvé instastories. Někdy je vtipné vědět, jak fotky vznikaly. 😀 ♥

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..