THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 2
V pátek jste na našich blogerských kanálech mohli zaregistrovat, že se stalo něco velkého.. Ale pojďme hezky od začátku. Všechny Elitky jsme byly zvané na Vánoční večírek a věděly jsme, že se z restaurace budeme dále přesouvat na ”party”. Celý večer ale začal ve vegansko-vegetariánské restauraci EtnoSvět, kterou jsem chtěla navštívit už asi měsíc. Čekalo nás degustační menu v čele s velmi sympatickým a ultra vtipným šéfkuchařem. Menu bylo nejlepší! (boží boží boží!!!!) Veganský ”tatarák” byla pecka a za mě 11 z 10 hvězdiček.
THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 3

 

THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 4

 

THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 5

 

THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 6

 

THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 7

 

THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 8

 

THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 9

 

Nacpané jsme se přesunuly na Anděl – jela jsem autem, dostala jsem adresu, takže jsem alespoň já tušila, kam míříme, ostatní jeli tramvají (pár holek jsem svezla). Na dané adrese se NIC nenacházelo. Počkaly jsme na zbytek a pak jsme vyšly jedno patro…. druhé….. snad i třetí? A na dveřích najednou ooobrovskááááá růžová mašle!
Vešly jsme a tam ”Elite Bloggers Hub” nápis. Následoval přípitek. A prohlídka. Neustále se ozývalo ”Jééééééééé’ ”Jůůůůůůů” ”To není možný” ”To jako vážně?”
HOLKY, MY MÁME VLASTNÍ KANCELÁŘ!
THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 10
To nebylo všechno. Pak nám ještě ukázali jednu místnost.. Bohužel nebyla dozařízená, protože jedna slečna  onemocněla – byla to Olympus místnost, která bude vybavena objektivy, světly, foťáky. Máme vlastní foto studio.
A také překrásný výhled na Pražskou nápavku.
TO JE SEN
THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 11

 

THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 12

 

THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 13

 

Následovala vánoční hra o dárky, kdy jsme si je ”kradly” navzájem (:D:D:D), kecaly, popíjely, ale hlavně bavily a smály.
Děkuji holky.
Komentář, který jsem psala v sobotu ráno na instagram byl tak upřímný, že odkážu na něj než sem znova něco psát. Byla jsem plná emocí a nemohla jsem štěstím spát. Splnil se mi sen. Děkuji! A děkuji vám všem za podporu. Terko, Johni, děkuji, děkuji, děkuji, děkuji.
THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 14
THE BEST PRE-CHRISTMAS GIFT & ETNOSVĚT 15