Doufala jsem, že tyhle fotky nikdo nikdy nenajde. K mému MySpace účtu už dávno nemám přístup. Netuším, co jsem si tam kdysi dala za heslo a jen jsem pak doufala a modlila se. Stalo se, co se stalo. Pár dnů zpět mi někdo napsal, že to viděl a ať udělám reakční video. Mohla bych mlčet, ale tak proč se k tomu nepřiznat a společně se pár starým fotkám nezasmát (hahahaha). Je to směs fotek z MySpace a z Facebooku. Neuměla jsem si dřív moc ze sebe dělat srandu, takže kdekoliv, kde mi to moc neslušelo, jsem okamžitě skrývala, odoznačovala a tak se nemůžeme zasmát mnoha fotkám.. Známe ne?


Začnu jednou normální, ať to tu neni jenom samá emo patka.. Maturitní ples a já o už sedm let mladší se svym prvním klukem. Fotka žádná hrůza, ale docela strašidelný je, že za chvíli budu řikat “no to před deseti lety“… Dyť všechno tohle bylo před malou chvilkou, žádných deset let!


Tak… pokračujeme… s fenomenálníma hodinkama a s Nikčou, která se mi za měsíc vdává!


Zase s Nikčou, tentokrát v NYC, moc jsem se v tu dobu neusmívala, protože jsem měla rovnátka. Mimochodem.. Nikča vypadá furt stejně.


A jdem na tu emo patku.. Niagarské vodopády a mistrovství světa v tancování, rok radši už nevím.


Tak už víme, 2004! Netrvalo to dlouho a já můžu říct, že to je dýl jak 10 let zpátky, ale taky můžeme říct, že jsem byla cool než to bylo cool a “biker shorts“ jsem nosila už jako malá..


Tak tohle nebudu komentovat :D. Nevím, co se mi honilo hlavou, když jsem to upravovala a fotila, ale určitě to bylo něco jako, že jsem fakt šikovná a jak je to cool. Všimněte si těch černě černejch očí. Uvnitř i venku :D:D:D:D. ach joo.


The more patka you have, the lepší jseš?


A tohle…. Tohle bylo v kabince H&M, na hlavě mám balení gumových čelenek ještě s cedulkou, to cígo ani nevim, jak se ke mně dostalo, protože já nikdy nekouřila (asi tety, se kterou jsem tam byla?) a evidentně jsem s photoshopem uměla dřív líp jak teď. To pozadí je úplně přidělaný, ani nevim, jak jsem to udělala. Dominiko, Dominiko.


Teď přichází moje nejoblíbenější. Ten den jsem si myslela, jak jsem nejkrásnější a nejhezčí na světe. Posuďte sami. Holky jsem radši odřízla, aby se nenaštvaly, co jim to dělám. Každopádně tohle komentář asi jinej nepotřebuje :D:D:D.

Tím nejlepším končím, dneska s holkama na Corfu grilujeme, tak jdeme připravovat cuketku a sýry 🙂

#5ebb7dc7

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..