Ahoj, před pár dny jsme si s Danem udělali malý výlet na sever Čech, kousek od Liberce. Dostal jako dárek poukaz na jízdu super rychlým autem ode mě a Adrop.cz. Na bungee jumping nebo tandemový seskok bych ho nedostala, tak jsem musela být při výběru poukazu trošku opatrnější. O autech se dokáže vášnivě bavit hodiny a hodiny, volba byla jasná. Zabalila jsem se, vyjeli jsme a v hlavě se modlila, aby měl radost..

P8034918

A opravdu měl!

S panem instruktorem mě (od)strčili na zadní sedadlo Nissana GTR.. Řeknu vám, pokud budete mít někdy možnost jet na výlet tímto autem a budete třetí nebo čtvrtá osoba, pořádně si to rozmyslete, je to sporťák a vzadu to neni stokrát pohodlný (heh :D). Kousla jsem se a než jsme dojeli na letištní dráhu, stihla jsem i pár selfíček. Ani si toho nevšimli, protože byli zainteresovaní do rozhovoru. O autech :).

Elite Bloggers Content Marketing

P8034921

A pak už jsem jen slyšela ‚‚tak na to můžeš dupnout‘‚. V tu ránu jsem měla žaludek v krku. Aby ne, za 2,7 vteřiny jsme byli na 100km/h a zrychlovali dál. Rychle jsem se vzpamatovala, zavtípkovala “jedeš furt moc pomalu“ (260km/h je pro mě asi málo?! 😀) a co jsem se rozkoukala, byli jsme zpět na místě.

P8034949

P8034951

IMG_0653

Ještě jedna společná fotka a hurá na véču do Home Kitchen na quinoový salát  a bylinkový salát s pečenou krůtou pro Dana.

Nejvíce mě včera potěšilo slyšet od Danovýho taťky, jak si Dan celý tento mini dárek/výlet doma vychvaloval a užil. :)))) Takové dárky mám nejradši.

 

P8034952

P8034957-2

IMG_0652

Pokud má někdo ve vašem okolí v brzké době narozeniny, zkuste se po dárku mrknout na adrop.cz. Není nic hezčího než vzpomínat na společné chvilky:).