Krásný večer,
před chvilkou jsem přijela z Bloges Marketu, který byl tentokrát tak trochu průser. Tušila jsem, že přijde o dost méně lidí, ale že až tak málo? No, už ale plánuji nějaký meet up spojený s výprodejem s ostatními holkami sama – co vy na to? Zbylo toho hafo a do nějaké doby stopro vytřídím další věci :).
SOUTĚŽ UŽ PROBĚHLA!!

To byla jedna část, kterou jsem vám chtěla říct – a teď ta druhá. SOUTĚŽ! Včera jsem s Miou navštívila showroom F&F pro Jaro/Léto 2016 a dostala pro vás do soutěžě poukázky do F&F Home :)). Juch Juch Juch!

Ceny budou hned tři:
1. Vouchery v hodnotě 1500,-
2. Vouchery v hodnotě 1000,-
3. Vouchery v hodnotě 500,-
Já od vás jen chci, abyste mě sledovali na instagramu, facebooku a napsali mi do komentářů, co nejšílenějšího jste kdy dostali pod stromečkem, já vím, už tu podobná soutěž byla, ale já se u ní tak pobavila! 😀
Nezapomeňte na sebe připojit nějaký kontakt (mail / facebook / instagram), kde vás pak budu následně kontaktovat o výhře.
Soutěž bude vyhlášena příští neděli na facebooku.
A když mi dáte hlas k mé fotce s modrým LUSHA psaníčkem zde, nebudu se vůbec zlobit :)!. Měly jsme za úkol si psaníčko dle sebe vybarvit a následně to, které bude mít nejvíce likes, bude vyrobeno přímo pro nás. Super, pecka, děkuji :))!
Těším se moc na všechny vaše komentáře a přeji hezký zbytek víkendu :)))
Domi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..