Z instagramu jste si všimli, že jsem Silvestr strávila ve Špindlu. Už několikátým rokem tam jezdíme s naší holčičí skupinkou… A konečně můžeme říct, že jsme se rozrostli i o pánskou část.. 😀 Příjezd tam byl pro mě s přítelem velice velice nepříjemný – byli jsme domluveni s holkama (které s náma měli být na pokoji), že pojedeme jejich autem. Moje holčičí skupinka odjela už v 11. My kvůli práci měli naplánovaný odjezd na 16:00. Díky tomu jsem měla velice hektický den, abych vše stihla. V 15:00 mi volá přítel do centra, že se sraz posouvá na 18:00.

Moje nálada byla v ten moment na bodě mrazu. Jako vopravdu? Chápu zpoždění o hodinu, ale o dvě? :/. Když holky přijely, přijely o dalších 45 minut později se slovy “máme úplně plný auto, nevejdete se“.
Mmmmmm přítel jim celé dopoledne psal a volal, že veme multivana (pro 8 lidí), budeme mít hodně místa, prý to nebylo nutné….. Než jsme přítelovo auto vyklidili, bylo 8 večer a my teprve vyjížděli do Špindlu. S nejhorší náladou, oba jsme jen mlčeli a nic neřikali. V autě se mi vysypala celá mistička rýže, na kterou jsem měla takovou chuť….. A po příjezdu do Špindlu jsme ještě museli měnit ubytování, protože to, co jsme měli domluvené, bylo opravdu PŘÍŠERNÉ. Vydržím toho opravdu hodně, jako jediná jsem i řekla, že tam nějak vydržim, ale tohle bylo ve finále i na mě moc… 😀 Díky absenci sněhu bylo ve Špindlu všude v hotelech volno, takže jsme se ubytovali v hotelu naproti a vše bylo vyřešeno.
Hořší začátek nebyl možný…. Vše se ale v následujících dnech otočilo a byl to ten nejlepší Silvestr, který jsem mohla zažít. Děkuju děkuju děkuju!
A – začalo nám s půlnocí na prvního sněžit. A to bylo božský. <3 Přímo magický, když kluci začali malovat sprosté obrázky na každé auto 😀 😀 😀
Jak jste Silvestr strávili vy? S rodinou? Kamarády?
Ještě jednou krásný nový rok, plno úspěchů, štěstí a lásky,
Vaše Domi
xxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vydali jsme se mimo jiné i na Špindlerovku, kde byl tak ukrutný vítr, že jsme asi 3 hodiny strávili v restauraci :D. Ani tam sníh nebyl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

  1. wow, nádherný fotky Domi! a šťastný nový rok! <333
    jinak zažít takový den jako ty, tak by moje nálada byla taky na bodu mrazu 😀 ale to se prostě občas stane, hlavně, že se ten zbytek skvěle vydařil! přeju jen to nejlepší v tomto roce a hlavně hodně úspěchů v blogování 🙂

    JULI JULI blog

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..