Asi jste si mohli všimnout, že jsem už dávno sama, někdy od září, nejenže to oběhlo jako nic, ale týjo, mně je strašně fajn. Chcete slyšet, jak to celý bylo? Třeba vás to zajímá a pokud ne, tak třeba vám to otevře oči v tom, jak se chovat k novým holkám svýho ex a pár tipů, jak se dostat přes porozchodových pár týdnů.

Rozchod jsem chtěla dlouho, akorát jsem byla tak nějak líná, bála se toho a prostě bylo strašně těžký se rozcházet s někym, kdo vám denně řikal, jak vás miluje a jak s vámi chce jednou bydlet. To sice všechno možná řikal, ale nevim, jak moc to myslel vážně (vysvětlení níže).

Upřímně vám teď říkám, že v poslední fázi vztahu jsem měla krizičku a cokoliv mi řekl, jsem mu nedokázala opětovat. Vztah byl fajn, nehádali jsme se, měli jsme se hezky, ale prostě to už nebylo ono. Asi jsem přišla na to, že chci od chlapa něco jinýho, než mi dával on. No a jeden večer za mnou přijel a já už věděla, že bude konec, to člověk prostě vycítí (uvnitř jsem trošku jásala, že to cítí stejně), i vzhledem k tomu, co se poslední tři dny mezi námi dělo.


Kdybyste mě viděli, jak jsem za nim vyšla z baráku ven, ani jsem se neobtěžovala se sebou něco dělat (sorry not sorry :D:D:D:D:D:D:D). Mastný a zpocený vlasy z fitka, oversized ožmolkovaná mikina, legíny na doma a takový ty huňatý ponožky (vytažený do půlky lýtek-not kidding) a na nohách obutý Crocsy. Prostě #lol #NaPrinceznu.


Tak jsme se v klidu domluvili, že se rozejdem. Měla jsem z toho dobrej pocit, fakt dobrej. To jsem ale netušila, že mi v deset ráno přijde fotka od kamarádky, jak se drží za ruku s úplně jinou holkou. DESET HODIN OD ROZCHODU, to bylo i na mě moc. Chápete to? Nikdo jsme to od něj nečekal. No nic, hodila jsem to za hlavu a jestli je šťastnej, tak budu šťastná taky. Večer jsme šli s Nikčou do kina a nakonec jsme skončily v baru, mělo to jeden důvod..


Kolikrát se stane, že spolu půjdeme do baru a budeme obě single?

Přijela jsem domů v půl 8 ráno. 😀 

Party dobrá.


A od tý doby bylo všechno krásný, ale jako vážně krásný. Spadnul mi ze srdce šílenej kámen. Nesmutnila jsem ani půl dne, ze všech rozchodů jsem byla hned venku, už taková jsem. Pro někoho může být rozchod náročný a jak se z něj dostat? Zde je malý návod:

  1. Najednou máte kupu času na všechno, tak toho využijte ve svůj prospěch. Protože až si pak zase někoho najdete, tak už ho mít nebudete. Vraťte se k tomu, co děláte v koutu duše nejradši. Co jste dlouho chtěli dělat a nemohli jste? Nějaký sport? Kroužek keramiky? Chodit na sebeobranu? Odcestovat? Naučit se nový jazyk anebo se jinak rozvíjet a užívat si sebe sama? Teď je na to ten nejsprávnější čas. Sepište si seznam věcí, po kterýc dlouho toužíte a začněte si je odškrtávat. Šup.
  2. Zaveďte si s kamarádkami pravidelné kafíčka / procházky / cvičení. Hlavně ať nejste samy. Good vibes people only.
  3. Choďte cvičit. Třeba si i vyběháte ještě víc boží zadek.
  4. I když jste si s ex řekli, že budete dál kámoši, doporučuju si ho všude smazat. Sejde z očí, sejde z mysli a nebudete se muset koukat na jeho deep minded komentáře u fotek (určitě víte, které přesně mám na mysli).
  5. Uvědomte si, kdo jste. Teď hned. Jste krásné from the inside out, silné ženy. A žádný chlap vás nezničí. Nikdy. Nedovolte jim to. Je to jen ve vaší hlavě a i když to může bolet, tak čas to spraví, hlavně z toho nezešílejte a povzneste se nad celou situaci. Víte, kolik chlapů na vás ještě v životě čeká?
  6. A pokud “to“ (ať už smutek z rozchodu nebo naštvání z čehokoliv jinýho) na vás přijde, zavřete oči, hluboce se nadechněte a myslete na to, jak vdechujete dobrou energii. A když budete vydechovat, soustřeďte se zas na to, jak ta špatná odchází. Úplně proudí v průdušnici – cítíte to? Řikejte si u toho “Jsem za vše vděčná, jsem silná, jsem krásná, jsem šťastná a zvládám to“.

  7. Pokud se budete chtít někde opít sami, zavolejte si na to kámošky. Neni nic horšího, než být sama, smutná a ještě k tomu s vínem v ruce.

  8. Jestli vás jen koutkem duše napadne, že ho chcete zpátky, rychle na to zapomeňte. Jedinou osobu, kterou potřebujete získat zpátky, jste vy sami.
  9. Zajděte si na rande s nějakym božskym chlapem. Rozptýlí vás to a přijdete na jiný myšlenky, přísahám.

 

Jednoho dne se mi ozvala ta jeho chick a když mi to vyskočilo na instagramu, v hlavě jsem měla jenom jedno. ‘’WTF’’? Jsme s holkama vtípkovaly, že chce třeba poradit s dárkem k vánocům. Viděly jsme se hned druhý den. Znáte to, ze začátku jsme z toho byly celý nervózní a na konci jsme si řekly, jak spolu zajdeme na drink. My na něj fakt šly. Několikrát dokonce. A co mi tak chtěla důležitýho říct?

Že se s ní (taky) rozešel. Jeho výmlovou bylo, že šel ze vztahu do vztahu a že toho má plný zuby, že chce mít klid. A víte, co pak udělal? Našel si jinou a ještě ten večer s tou holkou přidal nějaký fotky na instagram.


Řikám, ti kluci někdy fakt nepřemýšlej. Říkejte pravdu, někdy bolí daleko míň než cokoliv jinýho.


Od tý doby jsem na sebe slyšela od něj samý drby. Nepomlouvám, protože mi to přijde absurdní. Nesnáším drby a vim, jak moc to člověku dokáže ublížit.

A teď konečně k tomu, kam jsem tímto článkem mimojiné mířila: proč se lidi po rozchodu pomlouvaj a házej na sebe špínu?


Když se dokážu bavit s holkou, kvůli který se se mnou rozešel, tak sakra proč se ostatní (jedno jestli kluci nebo holky) pomlouvají? Pomluvy nevypovídaj nic o člověku, který je pomlouván, ale o tom, kdo ty pomluvy vytváří a šíří. Už vůbec pak nechápu, proč lidi pomlouvají své ex? Dyť jste s tim člověkem byli z nějakýho důvodu, měli jste se rádi/milovali jste se, byli jste v to období pro sebe vším, sdíleli jste spolu i ty nejintimnější věci, tak sakra proč se pomlouváte? Proč si takto ubližujete a jste na sebe zlí?

Koukejte se na vaše předchozí vztahy tak, že vám každý z nich něco dal a naučil. Pokud to byly špatné věci, tak alespoň víte, co od dalšího vztahu nechcete a naopak. Myslete na to, že vás ty vztahy posouvají dál v poznávání sebe. :).


A moje rada na konec: nepomlouvejte. Za blbce budete tak akorát vy, né ta ublížená strana.


Dobrou a pokud jste po rozchodu, nebuďte smutní, zbytečně přicházíte o super čas poznat nový lidi, se kterými třeba zůstanete po celý život! 🙂

Domi.