Krásný večer, v předešlém postu jsem psala, že jdeme s Brixs nakupovat.. Nevěděly jsme kam a byly jsme kousek od Harfy, tak jsme sjely tam a dobře jsme udělaly.. Nebyla tam skoro ani noha, což jsem takhle před vánocemi uvítala – na last minute dárky ideál 🙂 A zavzpomínala jsem na doby, kdy jsem chodila cvičit do místního fitka (Jatomi Pure) s výhledem na dětský koutek (plný dětí maminek, které si šly v klidu zacvičit anebo nakoupit).

Post je plný fotek, tak pojďme na něj :))

A co jsme si koupily? Já dokoupila pár dárků v Sephoře, knížku a jídlo v Marks Spencer (nemohu vyfotit, přinese to jéžíšek) a málem vypustila duši v Etamu a HMku, kde jsem odolala a koupila si jen obyčejný rolák – místo dvou roláků a jednoho božího svetru.
Niky potřebovala 2+1 akci v Sephoře, kterou jsme neulovily, takže ta zůstala u stejného roláku – děkuji, že jsi ho našla :)))
Vždy, když jdu nakupovat pro někoho, najdu tak akorát milion věcí, kterýživotně potřebuje. 😀 Kdo taky? 😀
Dala jsem si ve Fruittisimu smoothie – vypito dříve než bylo vyfoceno :D.

A když jsme u toho jídla, jedině na Harfě ve Sklizenu mají čokoládu slazenou JENOM banánem. (Hledala jsem jí už všude a prostě neni). Juchůů! Děkuji, takže šup rychle tam!

A aby se vám tam chtělo ještě více, mám tu pro vás soutěž o poukázku 2000,- Kč do libovolného obchodu na Harfě. Sledujte mě na instagramu, facebooku a pokud máte účet i zde na blogu (sjeďte dolů) + mi napiště do komentářů váš mail (ať vás mám kde informovat) a odpověď na otázku:

Co a z jakého Harfa obchodu byste koupili někomu pod stromeček?

Budu vybírat jednoho výherce v sobotu 19.12.2015. Vítěz bude vyhlášen na facebooku.

Mějte se krásně,
Domi