RANDOM SHOOTS 2
Ahoj! Je to pár týdnů, co jsem nic takového nepostla, tak vše napravuji :))) Fotek není 100, ale ”jenom” 56, z toho důvodu, že sjem na blog začala daleko více přispívat, je to pro mě daleko jednodušší a vy aspoň můžete vědět, že vždy bude na blogu něco nového 🙂

RANDOM SHOOTS 3
RANDOM SHOOTS 4
RANDOM SHOOTS 5
Když bych tedy měla shrnout poslední týdny – byly přeúžasný, ale byly taky dost smutný. Byly plné experimentování a další poznávání mého těla – přešla jsem k veganství a vypada jsem jak těhule, viz photo :D. Na článek plný poznatků, který jsem napsala po 10ti dnech, se koukněte tady.
Těhule – netěhule, stále jsem chodila cvičit. Trenér ”ty vado, kdybych tě neznal, tak tu spolu budeme dělat tehotenský cviky” :D.
RANDOM SHOOTS 6
 Furt dokola jsem nosila modrý kožíšek, protože jsem se do něj jednoduše za-mi-lo-va-la. Přivezla jsem si ho z Londýna.
Byly jsme s ostatními blogerkami podpořit ACOS holky, když křtily svou knížku – holky, gratuluji!
RANDOM SHOOTS 7
RANDOM SHOOTS 8
RANDOM SHOOTS 9
RANDOM SHOOTS 10
RANDOM SHOOTS 11
RANDOM SHOOTS 12
Pavlem jsme točili a točili, kdybyste vždy viděli tu domluvu mezi námi na čase – katastrofa :D. On je vytížený ráno a večer a já mám školu přes poledne. Pecka :D. Ale vždy se domluvíme, na videa se můžete podívat zde.
RANDOM SHOOTS 13
RANDOM SHOOTS 14
RANDOM SHOOTS 15
RANDOM SHOOTS 16
 Fotily jsme pro vás s Didi nový outfit – s kožichem. Už na něj sice není počasí, ale do konce týdne ho sepíšu. Taky jsem u D. spala, přesně, co bylo v tu dobu třeba – friend support. <3
RANDOM SHOOTS 17
RANDOM SHOOTS 18
RANDOM SHOOTS 19
RANDOM SHOOTS 20
RANDOM SHOOTS 21
 Pamatujete si, když jsme s Eliškou fotily pro Adidas? (článek zde). Tak konečně jsme byly na slíbené akci rozsviť Prahu a podívejte se sami – všichni jsme svítili jak světlušky. Běželo se buď 6 anebo 9km, dále byly skupiny rozdělené na pomalé a rychlé. My jsme byly v tý nejkratší a nejpomalejší, hah :D. Trasou bylo i 5 světelných stanovišť – prolézání laserovou klecí, rozcvička se světelnými ”meči”, průběh UV barvou, kterou jsme pak ”vyšlapaly” cestičku, pak jsme doběhli pod trojský most, kde byla připravena vyvýšená deska a my jsme museli tak dloouuhhooo šlapat a skákat, dokud jsme nenaplnili 100% skákání (tohle vážně nevim, jak popsat) – celý program doprovázeli skvělí DJové a my si s Eliškou stihly i v daném (pomalejším) tempu pokecat :D.
A Adidas nezklamal – měl opět nejlepší catering a welcome drink v UV skleničkách.
RANDOM SHOOTS 22
RANDOM SHOOTS 23
RANDOM SHOOTS 24
RANDOM SHOOTS 25
RANDOM SHOOTS 26
 S Miou jsme byly na společném obědě v YamYam, mňam! A už v sobotu se na vás těšíme u stánku s oblečením na Bloges Marketu! Pozvánka s více info zde.
RANDOM SHOOTS 27
RANDOM SHOOTS 28
RANDOM SHOOTS 29
RANDOM SHOOTS 30
RANDOM SHOOTS 31
RANDOM SHOOTS 32
Moje cvičící crew, s naším trenérem uprostřed. U nás ve fitku stát na míči nikdo jiný neumí, trenér si ale umí vybrat co? :))))))))
RANDOM SHOOTS 33
RANDOM SHOOTS 34
Výlet do Drážďan s mums a přítelem – na to jsme využili služby RENTT.cz – půjčovna vozů, abysme měli obrovský kufr na všechny ty dárky pod stromeček. :))
RANDOM SHOOTS 35
RANDOM SHOOTS 36
RANDOM SHOOTS 37
RANDOM SHOOTS 38
RANDOM SHOOTS 39
RANDOM SHOOTS 40
Focení ve větru m-i-l-u-j-u.
RANDOM SHOOTS 41
RANDOM SHOOTS 42
Veganské nákupy 🙂
RANDOM SHOOTS 43
A naše holčičky dostaly nabídku na svou první spolupráci, tak jsme na to s nimi kývly – psí jogurty jsou za ně naprosta pecka! Voní mimochodem jako activie :D. A granule jsou 100% přírodní za studena lisované – pro naše holčičky, jen to nejlepší.

Mimochodem – koukněte se, jak Kejtyna kouká 😀

RANDOM SHOOTS 44
RANDOM SHOOTS 45
RANDOM SHOOTS 46
Blogerka roku – větší článek zde.
RANDOM SHOOTS 47
RANDOM SHOOTS 48
RANDOM SHOOTS 49
RANDOM SHOOTS 50
RANDOM SHOOTS 51
RANDOM SHOOTS 52
Výlet do Poděbrad a nová kulma na vlasy a nespokojená recenze na restauraci Coa.
RANDOM SHOOTS 53
RANDOM SHOOTS 54
Doufám, že se vám článek líbil,
těším se na vás zítra,
Domi