Brouzdala jsem jako každej jinej den Pinterestem a našla zajímavý obrázek. Docela vyčníval mezi všema těma inspiracema na nábytek, outfitama a návodama na bavlněné náramky, tak jsem ho prostudovala.. Byla to 31 denní challenge v psaní blogových článků na všechny možný témata, a tak jsem si řekla.. proč ne, aspoň se zas trochu hecnu! Co si budem, blog dost flákám, tak mám očekávání, že se to tím snad zas změní. Z většiny se budu držet témat, co tam jsou vypsané, ale když někam pojedem, budou články i z cest. Mám před sebou docela nabitý měsíc (Brno, Corfu, České Švýcarsko, Barči narozky, čtyřkolky..), tak jsem na sebe zvědavá, času možná bude málo, ale jsem z toho nadšená! Tak tedy začínáme, první z témat je “představení“.

Asi jsem měla představit jen tu challenge, ale chci trošku i sebe, třeba se dovíte zas něco nového.

Jak už mě asi všichni znáte, jmenuju se Domča, je mi 25 a jako znamení jsem váha.

Ano, věřím na znamení a když jsem potkala svýho kluka, tak to, že mě nějakym způsoběm přitahuje jsem nepoznala ne tak, že bych se červenala, ale po večerech jsem nám googlila, jak se k sobě podle znamení hodíme. Horoskopy psaly, že jsme k sobě nejlepší možnej match, takovej superlike mezi tinder swipema. Po 14ti společných měsících můžu říct, že ty horoskopy nekecaly. Našla jsem si kluka na život.

Mám o dva roky mladší ségru, skvělý rodiče, co mě tou největší láskou rozmazlili a Karamelínku. Naší Staffordshirskou bulteriérku. Ne, není to bojový pes. Tohle už je naše čvtrtá staffí holčička a ani jedna z nich nebyla, myslím, že můžeme být chodícím důkazem ;). S tou jednou, Kejtynkou, jsme žili v Thajsku, na ostrově Koh Samui, kam jsme se ségrou chodily do britský školy a i když jsem brečela, když jsme z Prahy odlítali, byl to jeden z nejlepších roků. Moc si toho ale už nepamatuju, protože to bylo 10 let zpět, hahahaha, ale moc děkuji rodičům, že mi dali takovou příležitost.

Moc jim taky děkuji za to, že mě přihlásili snad na každej možnej kroužek. Závodně jsem tancovala jazz a moderní balet, hrála tenis, chodila na tae kwondo, sportovní gymnastiku, v Thajsku jsem každý víkend trávila na plachtících trénincích (ano, i na závodech jsme byli), chodila na keramiku, motala zvířátka z korálku.. A. Tak. Bych. Mohla. Pokračovat..

Teď momentálně chodím na crossfit, kde jsem se před dvěma lety totálně našla a od tý doby mě to nepustilo. Našla jsem si tam komunitu lidí, který baví dělat to samé a není pro ně nic strašnýho si strhnout mozoly na rukou. A to, že mám velkou svalnatou ruku jak hlavu? No a, jsou důležitější věci 😉

Taky mám neskutečně milující kamarádky, už je určo všechny znáte, nebo ne? Sice bych svých kamarádek napočítala na jedný ruce, ale jsou to ty největrnější kámošky, který bych mohla mít. Neměla jsem v životě na holky moc štěstí a tyhle zatím přežily snad všechny (i ty klučičí) vztahy, tak si je snažím hýčkat a chceme vám takhle přes sociální sítě ukázat, že holky nemusí být mezi sebou falešný a svině, ale fakt milující, když víte, jak na to. Tohle mě naučilo, že kvalita je víc než kvantita.

Mám vystudovaný obchodní právo, ale živí mě blogování, focení a vytváření kreativního obsahu. Na základce mě šikanovali a i když byste si řekli, že na vejšce jsou už inteligentní lidi, tak tam mě taky šikanovali a chodila jsem s brekem domů několik měsíců. Nerada na tu školu myslim dobře a vždy, když si na ní vzpomenu nebo mi to někdo připomene, celá se “vopupínkuju“. To možná někdy přiště.


Udělat o sobě nějaký představení je těžší než jsem si myslela, ale zítra vás čekají fakta, které o mně možná ještě nevíte, tak se můžete těšit na nějaký možná pecičky. Pokud chcete vědět o kousek víc, mrkněte mi sem do about me :).

Tak zítra ahoj,

Domča

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..