Ahoj a krásnou sobotu, já se dnes po dlouhé době chystám podívat na náplavku, tak doufám, že to stihnu, nejdřív ale power walk, velice jsem si na to teď zvykla a když nejdu, jsem z toho celá nesvá. Hah. To se mi přesně stalo včera. Poprvé za asi čtyři roky jsem zaspala. V noci jsem nemohla opět usnout, tak jsem se koukala na různá videa a seriály, najednou byly dvě hodiny ráno a to jsem si řekla, “nenenene, to už fakt musíš jít spát“. Tak jsem chtě nechtě usnula.


Když nemůžu usnout, pomáhá mi, když se zavřenýma očima se snažím co nejvíce kouknout na jeden spánek a pak na druhý, do pár vteřin jsem tuhá a spim.


 

Jela jsem na devátou ráno na nehty, měla jsem nastavené tři budíky, jako obvykle. První zatípávám v hlubokém spánku. Druhý zatípávám ani nevím jak a třetí zatípávám s myšlenkou “proč bych sakra měla vstávat“. O hodinu později, kdy jsem měla vycházet z baráku, jsem se probudila, vystřelila z postele, objednala liftago, rychle se oblékla, namalovala jsem se v autě a nevěřili byste.. dorazila jsem s desetiminutovým předstihem.

Nevím, co se zbytek dne dělo a proč se tak stalo, ale chytla mě taková bolest hlavy, že jsem nemohla sedět, ležet, cvičit, chodit, NIC. Tak jsem se v 10 večer vydala do postele a jsem dnes jak jiný člověk. Sice mě hlava stále bolí, ale už ne tolik. Pf. Máte nějaké babské rady, jak na bolest hlavy?

Mějte se krásně,

Vaše Domi

 

PS: Ty šaty/body z outfitu zbožňuji.


Body-dress – Zara / Sandals Steve Madden- here / Sunnies – Ray Ban / Bag – Prada / Watch Komono – here


 

P7132520

P7132511

P7132509

P7132498

P7132496

jhvv

P7132492

P7132491

P7132481

kfvdkb