Když mi v září před Bali Libor Šůla dělal vlasy, řekl mi “Domi, teď máš na půk roku s barvou a střihem klid“. Já v hlavě kroutila očima a nevěřila mu. Dyť půl roku je děsně dlouhá doba! No a helejme se, je konec května a já až teď byla na další návštěvě. Vlasy konečně dorostly a jsou dlouhý, konečky stále v pohodě, jen jsem potřebovala doladit barvu. Měla jsem v hlavě jasný plán, už nikdy žádná zrz. Zesvětlit do co nejvíc světlé. A Terezka se toho ujala bezvadně.

Víme o sobě už asi sedm let. Byla to platonická láska mýho něcojakoex (tomu se snad ani nedalo řikat vztah:D, za to oni spolu byli asi tři roky) – bylo to v devátý třídě a “rozešel se“ se mnou po třech týdnech tak, že si změnil status ze zadaného na single. 😀 Od té doby jsem o Terce věděla. Osudy nás pak k sobě nějak přivedly a začaly jsme se na facebooku&insta kamarádit.

Před rokem se rozhodla, že bude dělat lidi šťastný a ještě krásnější. Jedno ráno jsem projížděla instagramový feed a zahlídla tam jednu z jejích proměn a řekla si “Panebože, to teď hned chci, musim k Terezce!“. Tak jsem se s ní domluvila a od teď se mi o vlasy bude starat ona, nemůžu být spokojenější.

Vlasy jsme zesvětlily balayage metodou a obarvily je studeným perleťovým přelivem (cena 3800,- na mých vlasech). Až mi budou vlasy odrůstat, nebude to vypadat špatně a zase nikam nebudu muset půl roku, což je ze všeho nejlepší!

Terezky instagram a facebook vám dávám do prokliků a můžete se na ní s čímkoliv obracet.

Co vy na to? Já jsem naprosto nadšená a myslím, že jsem našla “svojí“ barvu. Už žádná zrz ani tmavě hnědá! Dejte vědět do komentářů, budu se těšit.

3 komentáře

  1. Jana Majerska Reply

    Paráda, sleduju tě asi rok, možná i déle (hrozně to utíká) a musím říct, že vidím tu změnu od kratších vlasů a najednou tak dlouhý! A tobě sluší úplně každá barva 🙂

  2. Sandra Slusna Reply

    Jeeeeeee, strasne moc ti to slusi! Taky premyslim jit do sedyho meliru, ale nejsem si jeste jista, ale ta blond barva ti silene slusi, fakt se to musi rict!!! Vypadas skvele. <3
    Sandra

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..