Když mi v září před Bali Libor Šůla dělal vlasy, řekl mi “Domi, teď máš na půk roku s barvou a střihem klid“. Já v hlavě kroutila očima a nevěřila mu. Dyť půl roku je děsně dlouhá doba! No a helejme se, je konec května a já až teď byla na další návštěvě. Vlasy konečně dorostly a jsou dlouhý, konečky stále v pohodě, jen jsem potřebovala doladit barvu. Měla jsem v hlavě jasný plán, už nikdy žádná zrz. Zesvětlit do co nejvíc světlé. A Terezka se toho ujala bezvadně.

Víme o sobě už asi sedm let. Byla to platonická láska mýho něcojakoex (tomu se snad ani nedalo řikat vztah:D, za to oni spolu byli asi tři roky) – bylo to v devátý třídě a “rozešel se“ se mnou po třech týdnech tak, že si změnil status ze zadaného na single. 😀 Od té doby jsem o Terce věděla. Osudy nás pak k sobě nějak přivedly a začaly jsme se na facebooku&insta kamarádit.

Před rokem se rozhodla, že bude dělat lidi šťastný a ještě krásnější. Jedno ráno jsem projížděla instagramový feed a zahlídla tam jednu z jejích proměn a řekla si “Panebože, to teď hned chci, musim k Terezce!“. Tak jsem se s ní domluvila a od teď se mi o vlasy bude starat ona, nemůžu být spokojenější.

Vlasy jsme zesvětlily balayage metodou a obarvily je studeným perleťovým přelivem (cena 3800,- na mých vlasech). Až mi budou vlasy odrůstat, nebude to vypadat špatně a zase nikam nebudu muset půl roku, což je ze všeho nejlepší!

Terezky instagram a facebook vám dávám do prokliků a můžete se na ní s čímkoliv obracet.

Co vy na to? Já jsem naprosto nadšená a myslím, že jsem našla “svojí“ barvu. Už žádná zrz ani tmavě hnědá! Dejte vědět do komentářů, budu se těšit.