Ať už tu to budu mít jako článek ode mě pro vás, bude to taky jeden z těch článků, ode mě pro mě, pro sebenafackování :D. Věřím, že tu je pár z vás, který už si tímto dávno prošli a uvědomili, ale myslím si, že zrovna toto je dobrý si neustále připomínat. Minulý týden jsem neměla moc dobrou náladu. Dva dny jsem se v tom plácala a byla nešťastná z toho, co mi je. Nesnášim, když vím, že mám strašnou náladu a nevim proč. Trvalo to, ale vyhnala jsem to z hlavy a přes víkend jsem se z tý nálady vyhrabala úplně. Byla jsem s kamarádama, vycvičila to, pomazlila pejdy a přišla tím na jiný myšlenky.

Je naprosto v pořádku se tak cejtit. Nemůžeme být duhy a sluníčka furt. Navíc je podzim, tady je to tak trochu “povinnost“ mít někdy špatnou náladu.


Nepřesvědčujte ostatní, že jste v pohodě a už vůbec né sami sebe. Tak akorát si ještě víc ublížíte. Dva roky zpátky, zima 2015/2016, byla pro mě strašná. Přibrala jsem a byla z toho vážně nešťastná, ostříhala si vlasy na krátko a pak viděla jen buclatý tlustý tváře, ve škole bylo strašně, venku hnusně a furt tma, můj tehdější kluk mě děsně štval, znáte to, někdy se všechno tak sejde.. Všechno bylo zle. Sama sobě jsem si nalhávala, že je všechno ok. Jsem šťastná, zdravá, rodinu mám. Nebyla jsem v pohodě. Úplně jsem se v sobě topila, protože jsem se nesoustředila na to, co je špatně, ale jen se ujišťovala, že nic neni špatně. Přes blog a instagram jsem vám dávala najevo, že jsem nikdy nebyla šťastnější a že je všechno tak, jak má být. Nebylo. Ani trochu.

Pak mi jednou přišla zpráva, že čím víc všude píšu, že jsem šťastná, že tím míň mi to ta slečna věří. Nejdřív jsem se urazila, co ta slečna ví o mym životě, ale pak jsem se nad tím zamyslela, dala jí za pravdu a do teď jí moc děkuji.

Přijměte se. Je okay mít špatnou náladu. Líp se vám s tim bude pracovat takhle. Když si to uvědomíte, než když se tomu budete bránit. Fakt.


Jsem zas chytrá co? 😀


Mějte se a krásnej víkend,

Domča