Dvě takové milé rande, na kterých jsme s přítelem v posledních dvou dnech byli. Když jsem klukům z fitka první večer řekla, že s nima do kina jít nejdu, že mám rande s Danem, tak jen vykulili oči a řekli “randedyť jste spolu už dlouho“.

No a? Dyť je důležitý se sobě věnovat a vyhradit si čas. Chci se pro něj fintit tak dlouho, jak to půjde, je to přece strašně důležité – líbit se. A o co víc – trávit čas společně. Ale né, že budeme vedle sebe ležet v posteli a koukat do mobilů. Kvalitně. Povinně chodit na procházky a povídat si, mobily pryč. Na všechno zapomeňte a věnujte se sobě :).

První večer jsme byli konečně provětrat člun #romantikajakoblázen po Vltavě a druhý den v Ambiente na (geniálně výborný) pizze. Kupodivu mi po tý kupě lepku ani nebylo špatně, což jsem měla strach, po tý z Wine Foodu mi dvakrát dobře neni :/.


P5230806-2

P5230799-2

Když jsem fotila fotku výše, tak jsem se rozplácla na zem, nekecám. Myslela jsem si, že lavice, na které sedím, pokračuje, tak jsem se tak nadzvedla, že se poposunu, aby se mi ty pizzy na fotku vešly…. No, bohužel nepokračovala a já už ležela na zemi :D. Díky bohu to NIKDO neviděl. Doufám.

P5230793-2

P5230778-2