Máme tu Štědrý den, to znamené dvě věci – konec blogmas. Sice to pro mě nemělo žádný význam, protože jsem s Vámi sdílela s radostí články denně už předtím, ale někdy byly dny, kdy se mi prostě nechtělo. Ne. Ne. Néééé. Ale musela jsem :D.
Jak Vánoce probíhaly u nás? Ráno jsme s mamkou chaoticky pobíhaly po bytě, finišovaly jsme poslední úpravy, chlebíčky, zdobil se stůl a s úsměvem bych chtěla napsat, že jsme se koukali na vánoční pohádky. Ale televize se celoročně ujímá taťka, který se kouká stále dokola na “Jmenuji se Earl“ anebo Simpsonovi. Takže opět jsem neviděla ani jednu pohádku. Jen lásku nebeskou. Tu alespoň dvakrát. Ten taneček Hugha je prostě nejlepší – přesně tak tančím, když jsem sama doma (:D) a kdo ne?
Když máme vše hotové, vyrazíme do centra – zapálit svíčku na hřbitov, navštívit tetu G. – která letos někam jela, takže jsme navštívili babi a dědu (na mym snapchatu – meenkeers – se můžete podívat na celé naše vánoce online), prošli se po Vyšehradě a protože nám byla kosa, rychle jsme zalezli do auta a jeli domů. S přííííšernym hladem.

Udělala jsem si rychlý oběd, rodiče se ségrou si dali chlebíčky, koukli jsme na film, zatímco se pomalu smažil kapr. Já si začla dělat svůj první falafel. Který se mi při smažení rozpadl. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D  Takže byl jen bramborový salát se sojanézou, chutnal jak ten normální :)!
No a pak jsme šly se ségrou (20 let, já 22 :D) vedle do pokojíčku, vyhlížet jéžíška :))) Díky bohu jéžíšek zapomněl na to, že máme zpívat koledy 😀 heh.
Moc děkuji za dárky! Mám ohromnou radost, hlavně za to, že jsme všichni zdraví a spolu.
Tak ještě jednou krásné a poklidné vánoce, (já jsem stále bez vánoční nálady). Ať jste zdraví a šťastní hlavně!
Jak trávíte vánoce vy? Co večeříte? Držíte půst?
Mějte se překrásně,
Domi