Od středy, co skončilo zkouškový, je to super den za dalším super dnem.. Já vážně nevím, čím to je, ale asi stresem, který zmizel? Né že bych se normálně stresovala, nejsem v 90% nervák,  spíš než samotná zkouška, mě ale unavoval a stresoval pocit, že musím zkouškovým vůbec projít 😀
A tak teda ke včerejšku… 🙂 Byly jsme s holkami pozvané na den s MAC a koncert Ellie Goulding, která jim navrhla kolekci. Půlka kolekce na den, půlka večerního líčení. Celá je laděná do nude odstínů. Nádherná, jemná, krásná. Stejně jako Ellie, na kterou jsem se nemohla celý koncert vynadívat.. Vlasy, make up, tělo… Co teprve její hlas.. Když jsem na ní byla v Sasazu před třemi lety, vůbec jsem jí neznala a od té doby patří mezi mé oblíbené zpěvačky, právě z důvodu, jak nádherně zpívá i na živo :).

 

Před koncertem jsme se ale stavily na prodejně v Palladiu, kde nás slečny make upistky nalíčily právě EG kolekcí. Z čeho jsem byla nejvíce nadšená byla nude rtěnka, kterou jsem si myslela, že nikdy nemůžu mí. Mimochodem s Miou máme stejný odstín :D. Umělé řasy, které mi Nikča nalepila, vypadaly jak moje. Aplikovala mi takové ty trsy řas a když jsem si je doma chtěla sundat, nemohla jsem je mezi svými vůbec najít, jak byly skvěle připevněné 🙂 Dost přemýšlím nad tím, že si je pořídím a budu si je lepit na denní líčení.
Co vy na to, máte nějaké oblíbené umělé řasy? Stihly jste si nějaký EG produkt?
Holky, děkuju moc, bylo to super :)))