Ať už se s kymkoliv bavim o klucích a kamarádkách, vždycky řeknu, že pro mě jsou kamarádky důležitější. Kamarádky přežijou vaše kluky, teda tak to alespoň bylo u mě. Kluk příjde a odejde (pokud nepotkáte lásku svýho života a už se nikdy nerozejdete), ale kamarádka vám zůstane. Možná za to může i fakt, že jsem od svých 15. nacházela a ztrácela kamarádky.  Asi to bylo i tím, že jsme se často stěhovaly, my byly ještě malý a místo bydlení ’’byl problém’’. Pamatuju si, že jsem řikala, že bych NIKDY nechodila s klukem z druhý strany Prahy 😀 😀 😀 (bylo mi 13! :D).

Vždycky jsem se na nějakou upla, po roce-dvou jsme si něco udělaly (já už ani většinou nevím co), měsíc jsem to oplakávala, otřepala se a šla dál.

Elite Bloggers – Content Marketing

Všechny šperky jsou z nové letní kolekce Pandory.

Pak jsem potkala Dittu, přes svýho úplně prvního kluka. Nejdřív jsme o sobě jen tak věděly. Dostala jsem od něj lístky na moje milovaný Maroon 5 do Londýna a nikdo z mých tehdějších ‘’kamarádek’’ (v uvozovkách, protože až teď vím, o čem kamarádství je a tamto to nebylo ani omylem) tam se mnou nechtěl. Tak jsem jen tak zkusila Dittu, protože jsem už fakt nevěděla koho a ona mi na to řekla ‘’No tak jo!’’. Tak jsme se začly spolu pomalu bavit, furt ale nic velkýho. No a v den odletu do Londýna, v momentě, kdy nás mamka vyhodila na letiště, jsme ani jedna nepřestala mluvit. Vydrželo nám to do teď.

Pak jsem se poznala s Brixi (přes Elite), chvilku na to s Barčou (na Raw festu a ze začátku jsem k ní neměla moc vřelý sympatie :D, promiň Baru) a časem vznikl náš #havransquad.

Když se mě někdo vždycky zeptá, co na tom blogování je nejvíc super, víte, co odpovím? Nejsou to ani produkty ani výlety, ale kamarádky, který jsem díky tomu poznala.

Totálně se respektujeme a vím, že od nich mám 100% podporu v čemkoliv. Neexistuje, že bysme se někdy hádaly, záviděly si či si něco navzájem nepřály. Pomáháme si a když je potřeba, tak se jedna druhý vypláčeme. Společně se vykrmujeme dortíkama a jsou to ony, s kým nejradši sedím nad vínem v Cobře. Díky holkám bych nebyla já a holky by beze mě neměly takovou srandu (jokin’ :D). Když se začnu chovat jako pinda, trvám na tom, aby mi to řekly. Stejně tak si řekneme, že v těch šatech má ta druhá pupek a nikdo se neurazí. Posouvají mě dál a doufám, že jim na oplátku dávám i něco já.

Doufám a věřím, že jsou napořád, protože jsou sakra boží! A taky proto, protože mám tolik jejich nelichotivejch fotek a tolik příšernejch příběhů, který nechtěj, abych někdy někde řekla :D. 

Tento článek je ve spolupráci s Pandorou, která má mimo jiné moto “DoCare“, já bych ještě přidala “DoLoveGirls“. Holky, dám vám jednu (více) rad do života: nesoutěžte mezi sebou, kdo je lepší a nepomlouvejte se. Podporujte se a nedělejte si naschvály, pomáhejte si a milujte se. Svoje holky zbožňuju a dala bych za ně ruku do ohně, ale jinak holky jako takový nemám ráda a radši se bavím s klukama. Víte proč? Protože jsou děsně nepřející a nenávistivý k sobě navzájem a víte co je jejich důvod? Že třeba ta druhá má lepší kabelku a o 1% tuku míň. Takže tak :). Zamyslete se nad tim a mějte se rády, tyhlety holčiočí války jsou zbytečný.

Pusu,
Dom.

3 komentáře

  1. Krásné fotky ♥ je super, že jste takové kamarádky, naprosto s tebou ve všem souhlasím 🙂 Já dřív měla hodně kamarádek, ale časem člověk zjistí, kdo je pravý kamarád a kdo ne, tak mám kolem sebe taky tři super holky, se kterými si rozumím a jsem za ně moc ráda ♥ To je fakt, kluci nepomlouvají, taky se s nimi hodně bavím, holky jsou fakt nevyzpytatelný 🙂

    Petra | http://www.mygoldenmind.blogspot.cz

Write A Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..