Za týden jsou vánoce. ZA TÝDEN. Dárky jsem nakonec díky bohu stihla sehnat v posledních pár dnech a zbyvají mi asi ještě dva nebo tři k sehnání. V obchoďácích to nebylo zas tak strašný, jak jsem si myslela, asi tím, že jsem na to prostě byla připravená (a zdrogovaná práškama na uvolnění zad – jsou i na uvolnění psychiky – :D. ) a zkusila jsme se od těch lidí odprostit.

No ale pokud vy ještě něco (nebo nic?) nemáte, přináším vám ještě pár “last minute“ dárků.

  • Ponožky od babičky (link)- krásný projekt, který jsme objevily na Le Marketu. Sdružení babiček po celé republice plete ponožky z darované přízy a výtěžek jde na podporu vzdělávajících aktivit pro seniory. Na obalu každého baléní je jméno babičky, jejíž příběh si můžete později přečíst na stránkách. Každý pár je originál.
  • Poukázky – na to, co mají druzí rádi. Vy je přeci znáte nejlíp, tady je pár mých nápadů: masáž, kreativní kurz. krasopsaní, šití, chlapům nějaký BarberShop, zážitek ve formě řízení nějakýho sporťáku, kurz líčení, kurz sebeobrany anebo poukázku na štěnátko? 😀
  • Poukázku na nehty nebo kosmetiku do beauty salonu. V Atelieru d’Esthétique, kam chodím na mani&pedi, jsem vám dohodla 20% na první návštěvu nebo na poukázku. Minulý rok jsem toto dala svojí mamce, protože neustále zapomíná, že se má hýčkat a byla nadšená.
  • Letenky úplně kamkoliv, ale do Londýna jsem je viděla za 800 někdy na leden.
  • Be personal and creative: namalujte obraz anebo vyrobte druhé osobě album ze společných fotek (anebo co někomu darovat instax? skvělý dárek na zachování vzpomínek).
  • Lístky na koncert oblíbené kapely.
  • Power banka / sluchátka / kryt na mobil – “must haves“ dnešní doby :D. A pokud jste nevybrali ani jedno, tak hodinky, voňavka, trenky, pyžamo, ponožky nebo vánoční svetr z takové té klasiky, to určitě zachrání. Přikládám ještě takové inspo i s odkazy na zoot. Stále zaručuje doporučení do Vánoc!

 

Baret – Tonak / smashbox lesk-rtěnka – skvěle hydratující, držící a pigmentovaný / hodinky – zde / naušnice – zde / Paletka Urban Decay / kryt na mobil – zde / powerbanka – zde


Ivy Park Top – zde / sluchátka – zde / nej-le-pší karimatka – zde / láhev se třpytkami – zde


rtěnka – Chanel / vůně – Jo Malone / podprsenka – zde / kabelka – zde / šála – podobná zde


pro něj:

projektor na mobil – here / klíčenka – here / svetr – here / peněženka – here / ponožky – here / nožík – here / placatka – here / bunda – here